Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy mi a bajom?

Honnan tudom hogy mi a bajom?

Figyelt kérdés

Megkaptam a nőgyógyászati eredményeimet. Hüvelykenetet vett a doktornő de nem sok minden van a papíron.

Annyi van hogy Aerob tenyésztés: kórokozó baktérium, ill. sarjadzó gomba nem tenyészett.

Illetve festett kenet: Go.:-, Soor:-, Tricho:-, Tisztasági fok: II, és fehérvérsejtek.

Olyan tünetekkel fordultam orvoshoz,mint: csípő érzés vizeletürítés közben, alhasi fájdalom, erős folyás, kellemetlen szag.

De azt pl. honnan tudjam,hogy nincs-e mondjuk kismedencei gyulladásom,vagy valami komolyabb baj?

Oké, csinált alhasi ultrahangot de azzal nem tudom mennyi mindent lehet kimutatni.Főleg hogy a derekamnál meg az oldalam is fáj nyomásra.

Kaptam kikevert kúpot (NSC), illetve hüvelygélt. Viszont ma ez a 40. nap a ciklusomban és nem merem elkezdeni,mert menstruáció alatt nem ajánlott elvileg.Meg amúgy is undorító szerintem. De nem tudom hogy van-e bármi köze ehhez hogy késik.

Szóval nagyon hálás lennék,ha segítenétek.

L/18



2015. szept. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A soor gombás betegség, tricho valószínű trichomonas, ezért feltétlen használd amiket kaptál, még akkor is ha undorítónak tartod.
2015. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Go, Soor, Tricho: negatív. Ez azt jelenti, hogy nincsenek ilyen problémáid. A kúpot gyulladásra kaptad. Biztosan ideges vagy, és ezért késik a menstruációd. Ráérsz elkezdeni a kúpot miután lezajlott, mivel nincs komoly fertőzésed. Ha kismedencei gyulladásod lenne, már nem itt írogatnál. Nem lehet, hogy sportolsz és meghúzod a derekadat? Csináltass vizeletvizsgálatot a laborban, mert lehet húgyúti problémád van.
2015. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az undorítót arra értettem hogy menstruáció közben kellene használni. Ezért szeretném megvárni hogy elmúljon de még meg se jött. Az is igaz hogy rengeteget stresszeltem.

De akkor várom továbbra is hogy megjöjjön. Aztán meglátjuk.

2015. szept. 11. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyulladástól is késhet.Jobb ha elkezded a kezelést.
2015. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!