Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS, mi bajom lehet? 16/L

SOS, mi bajom lehet? 16/L

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdődött minden azzal, hogy (strandolás után...) furcsa sárga színű folyásom lett és nagyon viszketett ott. Vettünk Canesten Kombit amiből a krémet használtam, plusz csináltam magamnak kamillás ülőfürdőt, ezektől egy kis időre elmúltak/enyhültek a tünetek.

Ma viszont arra keltem, hogy irgalmatlanul ég, fáj és viszket, már néha sírni tudnék, annyira... próbáltam megint a krémet, de nagyon csíp. Folyamatosan vizelési ingerem van, de nem tudok pisilni. Az alhasam is fáj időnként.

Kezdek félni, vajon mi bajom lehet? Mit csináljak? Orvoshoz képtelen lennék elmenni, rettegek tőle, még a háziorvosnál is alig merem levenni a felsőm... vagy nincs más megoldás?


2015. aug. 29. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni, ugyanis ez nagy valószínűséggel nem gombás fertőzés volt, a Canesten pedig csak arra jó, de léteznek más kórokozók is, amik hüvelyi fertőzést tudnak okozni, pl. ott a bakteriális fertőzés. Arra a Canestennel kitörölheted a fenekedet! Mint ahogy nagy valószínűséggel most is jobban jártál volna, ha helyette inkább orvoshoz mentél volna!

Illetve nagy valószínűséggel a fertőzés feljutott a húgycsöveden keresztül a húgyutakba is, és most már nem csak hüvelyi, hanem húgyúti fertőzésed is van. Szóval ha nem akarsz mondjuk egy petefészek, illetve egy méhgyulladást (ugyanis a kezeletlen fertőzésnek könnyen ez a vége), úgy elmész orvoshoz!

2015. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, a vesemedence gyulladást még nem említettem. Az is lehet.
2015. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj sokkal többre jutsz ha elmész! Ne játssz az egészségeddel inkább...Én is alig merek levetközni, de képzeld:Minden évben félévente kell mennem kardiológiára ahol felülről minden le kell vennem...Szóval melltartót is.
2015. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, erre sajnos nincs más megoldás, valószínűleg nem gomba okozta a korábbi tünetek sem hanem valami fertőzés. Ez nagyon komoly is lehet, ha nem kezelik rámehet a vesédre és az vesemedence, vesegyulladás ami nagyon nem játék, vagy más brutál esetben meddőség.

Elhiszem hogy félsz az orvostól, megértem, én is rettegtem tőle, de úgy kell felfogni, neki ez nem újdonság, valszeg látott már rosszabbat /furcsábbat, nem fog sem kinevetni sem mást csinálni, ezzel ráadásul muszáj elmenni orvoshoz. Ha nagyon félsz vidd magaddal anyukádat vagy barátnőt, nem lesz semmi baj. Minél előbb doki.

Remélem gyorsan meggyógyulsz. :)

2015. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress női orvost, elötte sokkal könnyebb vetkőznöd és terpesztened.
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdjél a háziorvosodnál és mondjad el a tüneteidet. Csináltat vizeletvizsgálatot, és ad rá valami gyógyszert. Lehet a másik problémára is tud megoldást.
2015. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!