Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

3 hete körülbelül voltam ügyeleten (véres vizelet, alhasi fájdalom, fájdalmas, égető vizelés) és írtak fel antibiotikumot (nem emlékszem a nevére:/), azt mondta a doki, hogy két nap múlva már semmi bajom nem lesz, de csak a vér állt el, a többi ugyanúgy maradt. Múlt héten voltam újra dokinál, akkor Augmentin Duot írt fel, már azt is végigszedtem, erre ma visszatért a vér, fáj a vesém és a hólyagom is, még mindig fáj és éget. Semmit nem segített az antibiotikum. 8-án megyek hasi ultrahangra. Tudok tenni még valamit? Mi lehet a bajom?


Előre is köszi!!:)))



2015. aug. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet egy makacsabb fertőzés is.

Hány éves vagy?.


Ezer más dolog is lehet, vesekő, felhúzódott, kikezeletlen nemi betegség (bocsánat, de orvosnak is eszébe jut), daganat, bármi.....


Nyugodj meg, mindent ki fognak deríteni. A legvalószínűbb egy jó kis gyulladás.

2015. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. :)
2015. aug. 30. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ezzel keress fel egy urológust. Ez lehet egy hugyuti fertőzés is. És majd ő megmondja mit kell tenni. Nekem is kellet valami ilyesmi. Antibiotikumot szednem. Nem emlékszem pontosan a nevére. Talán zinnat de nem biztos. Mondjuk nekem nagyon más okból kellet szednem.
2015. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezekkel a tünetekkel húgyúti fertőzésem volt, de egy antibiotikum kúra elég volt. 2-3 nap után már tünetem se volt szinte. Lehet, hogy az antibiotikumok, amiket felírtak, nem hatásosak a baktérium ellen, amivel megfertőződtél. De makacs fertőzés esetén van, hogy 2-3 kúra is szükséges. Nekem egyszer volt ilyen, bekaptam valamit a macskámtól. Először a torkomban dagadt be a nyirokcsomó golflabda nagyságúra, aztán ez ráhúzódott a fülemre, majd ilyen gombás sz*rok jöttek ki 7 különböző helyen. 3 doboz antibiotikumot szedtem be, de a 3.doboz elejéig minimális volt csak a javulás. Szóval lehet, hogy fel kellene keresned egy másik orvost, mert ha félrekezelnek abból nagy baj lehet, meg a húgyúti fertőzés abból a fajtából való, ami nem múlik el magától, és jobb nem hagyni eldurvulni.
2015. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 vagy?

Akkor biztos nincs komoly bajod.

Nekem pár éve a nyaralásom tette tönkre egy ilyen, antibiotikumot már nem kellett szednem, de mégis görcsölt a vesém, és 5 percenkét éreztem, hogy pisilni kell. Nyilván semmi eredmény nem volt a WC-én. Nos-spa-t szedtem vagy még 2 hétig, mire elmúlt.

2015. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Urológushoz kellene menned.
2015. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!