Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajkak és a nagyajkak...

Kisajkak és a nagyajkak között kis fehér pöttyök vannak (olyan mintha pici pattanasok lennének, de nem nagyon látszanak) a nemi szervemen, mik azok? Lent a többi15/L

Figyelt kérdés
Már egészen kis korom óta ott vannak, de most kezdett el foglalkoztatni, hogy vajon ez normális vagy valami betegség.Még szűz vagyok, tehát szexuális úton terjedő fertőzés se lehet, na meg mint leírtam előbb már nagyon régóta ott vannak.Mik ezek?ha fertőzés akkor mit kéne rá tennem/milyen gyógyszert szedjek h elmúljanak?amúgy nem viszket, nem fáj,csak úgy ott vannak.ha valakinek ugyanilyenje van írja le légyszi h mi ez!:)

2015. szept. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nezd meg tukorben hogy az ajkaidon (szad szelen ha kinyitod) ott is vannak-e hasonlo pottyok?
2015. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól megmosod te magad?

Mivel odalent is hámlik a bőr, általában a szmegmának nevezett dolog keletkezik az elhalt hámsejtekből és izzadságból.

[link]


Ha nem ez az, akkor nem tudom. El kellene menned gyerek nőgyógyászhoz!

2015. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van rajta valami? A bőröd ott nem teljesen sima, mint egy babapopsi.

Anyukádnak mutasd meg.

2015. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: igen, a számon is vannak, és már elég régóta.az se fáj, és nem viszket.

2. Válaszoló :minden nap mosakszom,napi 1× altalaban,neha 2× is

2015. szept. 16. 15:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat mivel nem tudom milyen egy normális nemi szerv így "belülről", es nem hiszem h mindenkinek lennének ilyen pici pöttyei ezért gondoltam h ez nem normális.
2015. szept. 16. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok picike faggyúmirigyek! Ne ijesztgessétek már szegényt!


Inkább mindenki vegye a fáradtságot, és nézze meg a sajátját. Mindenkinek van néhány. Semmi gond vele, de ne nyomogasd!! Az normális.

2015. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajod sincs, teljesen normális ez így!
2015. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két válaszolónak! :D

Tényleg már kezdtem megijedni h valami fertőzés és mehetek nőgyógyászhoz stb.

2015. szept. 17. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak és nem betegség miatt
2016. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!