Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A páromnak fertőzése van és...

A páromnak fertőzése van és nem megfelelően védekezzünk így is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Gyulladás és baktérium is van a vizeletèben, meg szakítással védekezzünk, de a hónap elején nem megfelelően védekeztunk, van esély rá hogy teherbe estem? Annak ellenére hogy nála baj van?
2015. szept. 16. 17:19
 1/5 anonim válasza:
Az esély megvan de nem lehetne hogy amig meg nem gyógyul védekeznétek ?
2015. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fertozesnek semmi koze a teherbeesesi eselyhez, mivel a parod nem meddo csak van egy bakteriumos fertozese.

Tehat

1. Ha olyan eredetu a gyulladasa, es a korokozo, akkor meg el is kaphatod.

2. A megszakitasos kozosules teljesen alkalmas modja a teherbeesesnek (vagy teherbe esel vagy nem), ugyanis az elovaladekban is lehetnek himivarsejtek es egyetln himivarsejt is elegendo a petesejt megtermekenyitesehez. Azaz az esely alacsonyabb mint a nem megszakitasosnal de van.

A fertozes elkapasatol is tartozkodnek. Az abortusz meg egyeneses rossz.


Biologiabol olvasgass.

2015. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De próbáltam a fogamzás gátlót de, allergia miatt abba kellett hagyni, aztán jött a hüvely kúp, az sem vált be mert viszketés jött ki a hüvelybe, aztán így jött a megszakítás módszer,

Ilyenkor hogy ez a probléma fent áll a páromnak, így is élet képesek a spermäi?

Mert most eléggé be ijedtem ha igen.

2015. szept. 16. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A párod húzzon gumit. Probléma megoldva.
2015. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi házasok vagyunk már, mégis mindig van itthon óvszer. Előfordul, hogy valami miatt kell. Nincs azzal semmi baj.
2015. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!