Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kilövettem a fülem de csak 1...

Kilövettem a fülem de csak 1 hétig volt benne a fülbe való egyfolytában. Azóta minden este kiveszem és most ilyen ki gömb van benne mint egy kis golyó (? )

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ha bele teszek egyet és benne hagyom sokáig és kenegetem Tetran kenőcsel jobb lesz azaz elmúlik majd?
2010. aug. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fáj annál a kis gombócnál?Vagy esetleg "ég"?Nekem tavaly október végén lövették ki, de én benne hagytam egyfolytában egy hónapig, de utánna nekem is volt ilyen problémám.Nekem a tetrántól elmúlt.Sőt még ma is vannak ilyenek amikor nem rakok bele fülbevalót, de már szerencsére nem fáj.Ja és ez nem probléma kivéva ha fáj mert az egy kis gyulladást jelent.
2010. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj picit mikor rakom be mert nem találom a lyukat ugy meg van duzzadva.. de amúgy nem fáj ameddig benne van.... most kenegettem kamillával és javult ...... tényleg az javítna ha egy darabig nem venném ki a fülbevalót és úgy kenegetném? mert hallottam olyat h azért nem tűnik el mert mikor rakom be mindiog megsértem friss sebet:S
2010. aug. 18. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ígyvolt, orvosi fémet tegyél bele, és ne szorítsd rá.

A köldök piercingemnél és az ajaknál nem volt már ilyen, mert amúgy tűvel voltak szúrva, nem úgy mint a fülbelövő :D

Ez általában annak az eredménye h nem tűvel szurattad piercingesnél...

Drágább de megéri.

A tű rétegesen szakít magának utat, az ilyen kis sz'rok meg rongálják xD

És a fülporc piercingemet is sajnos így csináltattam meg is lett az eredménye...

3 hónapig fájt és ha kivettem gennyes volt

2010. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszii nektek
2010. aug. 18. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tűvel lett szúrva még tavaly nyáron és nekem is kialakult ilyen göböcske. Tetránnal kentem én is és nagyon sokára múlt el, sőt inkább azt mondanám, hogy el sem múlt, mert néha még most is érzem benne, viszont nem fáj. Ha kiveszem a fülbevalót az éjszakára és reggel rakom csak be akkor be szokott gyulladni, szóval ne nagyon veszegesd ki, inkább csak addig, amíg megtisztítod és bekened Tetrannal. Sokáig és sokszor be fog gyulladni, ne ijedj meg majd és csak akkor vedd ki végleg, ha már nagyon vészes a dolog. A göböcske valakinél örökre megmarad de általában el szokott múlni idővel.
2010. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt és visszatettem azt a fülbevalót amit adtak 1 hónapig benn hagytam hetente fertőtlenítettem arcszesz el és most már begyógyult.
2010. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!