Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeletvizsgálatra kell...

Vizeletvizsgálatra kell mennem, de meg fog jönni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Abból utal vmi a menstruációra, ha itthon tampont használva üvegbe pisilek?
2010. márc. 13. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg az orvosnak hogy megjött és akkor átteszi másik időpontra
2010. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neeee,akkor ne menj vizeletvizsgálatra,kérj másik időpontot.Én is tamponnal magamban mentem el annó erre a vizsgálatra,és mikor szóltam,hogy ja,nekem most épp megvan,de attól még pisilhetek az üvegbe.....azt mondta,hogy nem,akkor menjek haza,menstruáció után meg menjek vissza,és akkor adok vizeletet.
2010. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, értem :(

tkp. a szokásos cukorbeteg-vizsgálatra megyek. volt már ilyen, akkor azt füllentettem, hogy nem tudok pisilni... vért mindenképpen vesznek...


ráadásul annyira peches vagyok, mert volt nemrég egy műtétem (epekő-eltávolítás), és a kontroll is jövő héten lesz...

2010. márc. 13. 19:37
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon köszönöm a válaszokat, nem is tudtam ezt, hogy ennyire nem szabad.
2010. márc. 13. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
pisilj mielőtt megjönne és tedd be a hűtőbe. azt vidd magaddal majd. sztem olyat lehet de nemtuti :D
2010. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne tárold a vizsgálat előtt (még hűtőben sem), mert mások lesznek az értékek az állás miatt!
2010. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, köszi, ezt tudom. van, hogy vinni kell gyűjtött éjszakai vizeletet, de az más műfaj.


megpróbálom tamponnal itthon, zuhanyozás után üvegbe, és szólok, hogy csak ilyet tudtam hozni. ciki, de ez van, kénytelen leszek szólni :)


köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmem :)

2010. márc. 14. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért ciki. Szerintem az orvosok tisztában vannak vele, hogy egy nő szokott menstruálni:D Egyszerűen mondd el, hogy megvan. Aztán vagy azt mondja, hogy akkor máskor menj, vagy azt, hogy nembaj, pisilj...
2010. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ja, nem úgy ciki, persze, igazad van. csak tortúra, ha meg kell ismételni. (a diabetológiára mindig reggel fél hatra kell mennem, a műtét utáni kórházi kontroll meg azért szívás, mert nem szívesen megyek arra a vesztőhelyre újra, ha nem muszáj.)

meg tudod, ha megjön, az ember mindig olyan zizi. és ha azt mondja, jöjjek be még egyszer, át is harapom a torkát ;)

2010. márc. 15. 05:51
 10/10 A kérdező kommentje:

véletlenül kicsúszott a számon a dokinál: most technikai okok miatt nem tudok.


ja, oké - mondta.


:))) ennyi. a nővérke mondta, hogy olyankor nem szabad. tényleg nem tudtam, úgyhogy köszi még 1x a válaszokat!

2010. márc. 18. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!