Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okok miatt késhet a...

Milyen okok miatt késhet a menzeszem, és mennyi idő a normális ha késik?

Figyelt kérdés
Kb.5éve menstruálok, és olyan 4hónapja élek nemi életet (védekezünk gumival) múlt hónapban 34napra jött meg, most megint a 34. napnál tartok, de még nem jött meg. Eléggé ideges vagyok emiatt,nem akarok terhességet,mindig direkt megvizsgáljuk utánna a gumit,nehogy gond legyen.Hajlamos vagyok mindenen idegeskedni,lehet,h. a sok stressz miatt?
2008. szept. 9. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne stresszelj,mert ez kihat rá. Amikor idén érettségiztem,akkor nekem olyan 38 nap telt el. Persze,hogy megfordult az én fejemben is,hogy csal nem baj történt?

De aztán megjött. Te se aggódj ezen,meg úgy egyáltalán,próbálj meg nem idegeskedni a dolgokon,hiszen attól nem lesz jobb.

Biztosan megjön a napokban.

2008. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a válaszod!Én is hasonló korú vagyok.
2008. szept. 9. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ne stresszelj, hanem élvezd a szexet! Ha nem bízol a gumiban, akkor inkább kérjél fogamzásgátlót a dokidtól! Ugyanis a stressz miatt késhet, és akár addig, amíg a stresszforrás fennáll! Nyugi kell, hogy újra megjöjjön, de hát nem tudsz megnyugodni amíg nem jön meg... Ismerem ezt az érzést, én is ilyen voltam!:S Nekem a tabletta bejött! A gumi mellett előtte viszont nyugtalanabb voltam... A szeretkezés is jobb lesz, ha teljesen el tudsz lazulni!
2008. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!