Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » UH lelet értelmezése, segítség?

UH lelet értelmezése, segítség?

Figyelt kérdés

Most voltam ultrahang vizsgálaton és mivel az orvos nem mondott semmit, így azt gondoltam, hogy minden rendben van. Annyit mondott, hogy menjek vissza az orvoshoz, aki ultrahangra küldött. Amikor kijöttem, akkor vettem észre,hogy mit is írt a lapra és kicsit aggódni kezdtem. Leírom a segítség reményében.

Uterus helyzete: Retroflectalt, nagysága:64x 24 mm, szerkezete:Norm. , űr alakja: szabályos. Endometrium vastagsága: 5 mm, szerkezete:Norm. Egyéb:Uterus előtt bal oldalon 32x 34 mm-es foly. Tart. Képlet. Szabad folyadék nincs, kóros áramlás nem látszik. Van okom aggodalomra, vagy csak egy "szimpla"ciszta?



2015. szept. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis miért aggódsz??? Ott van, hogy normális, szabályos..
2015. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó lelet.
2015. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak egy szimpla ciszta :)
2015. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!