Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy 11 éves lányom akinek....

Van egy 11 éves lányom akinek. ( lent folytatom ) (? )

Figyelt kérdés
Tehát : van egy 11 éves lányom akinek szeretnék könyvet venni a menstruációról . Ilyen felvilágosító jellegűre gondoltam ! Ismertek ilyen könyveket ? Legyszives írjatok le a címét . A válaszokat köszönöm ! 39/N

2015. szept. 23. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem megbántani akarlak, de minek felvilágosító könyv a menstruációról? Ez pont az, amit te is cikiség nélkül el tudsz neki mondani... Vagy mégsem?

A szexualitásról érdemes könyvet venni, na de a menstruációt azért nyugodtan elmagyarázhatod neki te is... Egyébként is ideje lenne, nekem ilyenkor pl. már rég megvolt..

2015. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! De : mar én elmondtam neki csak nem tudom hogy mik terjednek a suliban , ezért szerettem volna neki könyvet is ! Azért válasz reményében megkérdezem : akkor címet nem tudsz ? 😀 én se bántásnak mondom
2015. szept. 23. 18:50
 3/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
2015. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem egy tabu téma. Nyilván lehet már olyan osztálytársa akinek van és erről biztos beszéltek, illetve az iskolában már kellett legyen valami tájékoztatás. Ezt te is el tudod neki mondani, most nem kell minden biológiai vonatkoztatását egy könyvből megtudnia.
2015. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké , de nem volt ! Kérdeztem az alsós tanítónőt , de azt mondta nem szükséges mert meg nem elég fejlettek hozza . 2/ köszönöm , meg a többieknek is !
2015. szept. 23. 20:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Közbe bújom a netet ! Valaki olvasta már Az én testem c. könyvet ? Bocs az OFF-ért
2015. szept. 23. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kis puncikönyv. Viszont ebben szexuális felvilágosítás is van. Én ilyet kaptam, haláli :D

19L

2015. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha veszel neki könyvet, de a témát hozd fel többször. Azt tapasztalom, hogy nem túl jó a lányok kapcsolata az anyjukkal. Nem merik elmondani, ha megjön a menstruációjuk. Mond meg neki, ha lát valami színes foltot a fehérneműjén, akkor ne ijedjen meg, hanem neked szóljon.
2015. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi 5.-ben meg 6.-ban is kaptunk ajándékba az egész osztályban könyvet, fiúk a fiúknak szólót, lányok a lányoknak szólót. Ilyen kis pici vékonyka, vmi 8X10 centis körül, nemtom.
2015. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Valakinek meg van még az a könyv ? Vagy honnan lehet beszerezni ? A válaszokat koszi
2015. szept. 24. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!