Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a hajhullás így...

Normális a hajhullás így szeptemberben?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött hullani. Tele van a fésűm, a pulóverem hajjal. Tavaly ugyanez volt, de el fog múlni?

Mennyi idő ez?



2015. szept. 9. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is most kezdett el hullani, a fodrászom azt mondta ez ilyenkor ősszel természetes. Mi is olyanok vagyunk mint a kutyák, vedlünk :-)
2015. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Lehetséges :D Bár nekem erről inkább a falevél jut eszembe. Lehull a falevél, hullik a haj. :DDDD

2015. szept. 10. 16:11
 3/4 Minoo válasza:
Velem is ez van. A fodrászom szerint még intenzívebb a hajhullás kamasz korban. Sok tizenéves (15-16) vendége volt már, akik hirtelen elkezdték "hullatni" a hajukat, hatalmas adagokban jött ki a fésülés közben. Ez pár hónappal később persze abbamaradt náluk. Bár ez nem tudom téged mennyire érint.. :)
2015. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3:


Én már idősebb vagyok. :D Fiatal felnőtt.

2015. szept. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!