Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A problémám hogy fáj a nunim...

A problémám hogy fáj a nunim kb 2 napja és pisilésnél csip, meztelenül mászkáltam a lakásba lehet hgy felfáztam? Mert nem hiszem hogy hüvely gyulladás. Szexuális életet élek de nagyon picit fájt mikor együtt voltam a párommal.

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem akarok menni mertha felfázás otthoni gyogymodok is vannak gondolom és ha van vki tud egy párat mondani
2012. aug. 7. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Szüleid tudják, hogy 13 évesen szexelsz?

:(

Menj orvoshoz, mielőtt félre kezeled magad!

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van az első válaszolónak! Menj orvoshoz.
2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínű felfázás. menj el a háziorvosodhoz, ír vmi antibiotikumot és ne blazírozz a házi gyógymódokkal. a felfázástól meddővé is válhatsz, vesemedence gyulladást is kaphatsz stbstb.
2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
addig is igyál sok folyadékot, hogy mossa a húgyutat.
2012. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
23 éves vok nem tudom honnan veszed a 13 éveset.amugy ha elmeygek háziorvoshoz ugye nem küldd el a nőgyogyihoz hanem akkor felir vmit?
2012. aug. 7. 11:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem bele kell pisilned egy pohárba, megnézi van-e a vizeletedben genny vagy vér, és ennek fényében ír vmit. de nem kell levetkőznöd előtte. és csak mondom, a csípő pisi általában nem nőgyógyászati eredetű:)
2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
De elküld nőgyógyászhoz, hiszen ez rá tartozik, nem a háziorvosra.
2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok. Bocsánat, lehet, hogy urológiára küld, nem nőgyógyászhoz. De ha oda küldene, akkor se lenne semmi baj.
2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp kell menni orvoshoz, vagy nőgyógyász vagy urológushoz. Sajnos ez nem olyan hogy nem akarok menni. komolyabb gyulladások lehetnem belőle ami ráhúzódhat veséidre, méhedre. petefészkekre amik maradandó károsodáshoz vezethetnek. nem játék!!!
2012. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
egyszerű felfázással nem küldenek sehová. ahhoz nézik meg, h mennyi vér/genny van a pisidben. csak indokolt esetben kell bemenned az urológiára. a szimpla felfázás, pedig a háziorvos hatásköre.
2012. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!