Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés vagy petefészek...

Fertőzés vagy petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött, hogy szúr a petefészkem. Sűrű és sok fehér folyásom van.Sajnos fáj a szex is, még ha ott ki is törlöm wc papírral már az is fáj.Nem tudom, ez most fertőzés?- és azért szúr a petefészkem? vagy felfáztam, és azmiatt szúr, és van ilyen folyásom?mi lehet a bajom ? 17/L
2010. márc. 14. 15:34
 1/5 anonim válasza:
Hát, ha már pár hete tart, ideje lenne felkeresni egy nőgyógyászt. Én tippelni nem szeretnék, de tuti nem jelent jót.
2010. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a feher folyasd barabos es kellemetlen szaga van akkor bizony valamit osszedtel, nem viszket?nem csip ha pisilsz?

szerintem menj el nodokihoz,o megmondja a tutit, vagy kapsz canesten combit, vagy valami mast, de mindenkeppen ajanlank egy orvos, csinalnak egy kenetmintat es megtudod mi van.

2010. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el a nőgyógyászhoz,mert akár fertőzés,akár gyulladás,felfázás,akármi,ez nem játék!Biztosat csak orvos tud Neked mondani.Ne húzd a dolgot sokáig,mert súlyos szövődményei lehetnek!Ez a folyás mindenesetre semmi jót nemjelent,meg hogy szúr a petefészked.
2010. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, holnap veszek canesten h. tablettát. és a héten még kérek időpontot nőgyógyásztól. amugy viszket, éget. nyáron is volt egyszer h.gombám, de az igen durva volt :S arra is szedtem canestent és elmúlt
2010. márc. 15. 08:31
 5/5 A kérdező kommentje:
ja ás van amikor annyira viszket, hogy a bugyim véres lesz egy kicsit mert annyira vakarom :S
2010. márc. 15. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!