Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás milyen...

Petefészek gyulladás milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

google a barátod...

írd be a keresőbe, hogy "petefészekgyulladás tünetei"

2011. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhe nem igazán kellemetlen szagú folyás,amit csak akkor érzek ha nagyon szagolgatom a bugyim..és szintén nagyon enyhe bal alhasi fájdalom inkább este..ez lehet annak a jele?a hasam nem mindig fáj...sőt lehet csak beképzelem mert ha elkezdek utána olvasgatni mindig elkezd fájni...folyásom pedig mindig volt...sosem szagolgattam..most viszont ennek is utána olvastam elkezdtem szagolgatni..és nem igazán büdös meg ilyenek de nem teljesen szagtalan..lehet hogy csak azért mert egész nap a bugyimon áll?vagy alapból ilyen illata van a puncimnak?
2011. aug. 17. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Jobb ha megnézeted, és kiderül, hogy nincs baj, mintha nem nézeted meg és kiderül, hogy baj van.

Hanyadik napon vagy (ciklusban)?

2011. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most kéne megjönnie..de még nagyon rendszertelen..2 éve van meg..anyu azt mondta lehet peteérésem van..mivel még nem lehet semmit sem kiszámítani nálam..az orvostól félek..13 éves vagyok..de ha nem múlik elfogok menni..:) nem várok vele túl sokat..csak pár napot mert most pont elutazunk..:S nem lesz nagyobb baj?ha kb.1 hétig nem jutok el orvoshoz?:(
2011. aug. 17. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nem múlik el a fájdalom, akkor menj el dokihoz. Ha jobban elkezd fájni, akár más városban is elmehettek ügyeletre.

A dokitól meg ne félj. Ha szűz vagy, akkor azért meg tud nézni kíméletesebb módszerekkel is. Pl. csináltathat hasi UH-t, vagy elküldhet vérvételre, abból látszik, ha vmi gyulladás van a szervezetben.

2011. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Túlzott hormontermeléstől lehet?Ugyanis kb.egy hete kezdett el fájni a hasam.Az után miután felfedeztem,hogy jó érzés ha ott simogatom magam.Szégyen nem szégyen ezt egy nap 2-3szor is csináltam.Eljutottam az orgazmusig.Csak a csiklóm izgattam és nagyon ügyeltem a tisztaságra legalább 2szer mostam kezet előtte és mindig tiszta törölközőbe töröltem meg.Miután elkezdett fájni a hasam és elkezdődött ez a folyás abbahagytam a tünetek teljesen elmúltak.Tegnap úgy gondoltam nem lehet bajom tőle ha újra maszturbálok.Ma megint fáj a hasam.Anyuval erről nem merek beszélni.Ez nagyon kínos.Leüvöltené a fejem,hogy milyen ocsmány dolog ez.Sajnos nem túl jó a kapcsolatunk.
2011. aug. 17. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az önkielégítés nem okozhat ilyesmit.

És a peteérés sem valószínű, ha már egy hete fáj. Az max pár napig fájna csak.

Jobb lenne, ha elmennél dokihoz.

2011. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Önkielégítés közben egyébként sem nő meg a hormontermelés:)
2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pár napig fájt és elmúlt..önkielégítés után kezdődtek a tünetek..mikor abba hagytam elmúlt..most megint elkezdtem és megint fáj..semmi köze nincs hozzá?
2011. aug. 17. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Az önkielégítéstől semmi bajod nem lesz. Sőt hasznos is, hiszen így ismered meg a tested.
2011. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!