Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt mondták többrekeszes...

Nikike27 kérdése:

Azt mondták többrekeszes cisztám van, de senki nem volt hajlandó tájékoztatni róla mi is ez valójában. Meg tudná valaki magyarázni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciszta egy folyadékkal telt, fallal körülvett képlet. A többrekeszes pedig azt jelenti, hogy vannak benne plusz falak. Ennél értelmesebben nehéz elmagyarázni:D
2015. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Pl. ilyen egy egyrekeszes ciszta: [link]

Ilyen pedig a többrekeszes: [link]


Ciszták szinte bárhol előfordulhatnak a szervezetben, pl. a vesében, májban, petefészekben és még sok más helyen. Gondolom neked petefészekcisztád van, ha a nők egészsége kategóriában tetted fel a kérdést.


Mekkora? Okoz valamilyen panaszt? Mást nem mondott a doki?

2015. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha petefészek ciszta és nem okoz gondot, akkor a figyelésen kívül semmi egyéb dolog nincs vele. Az én nőgyógyászom egyszer azt mondta, mikor nekem is volt, hogy ciszták jönnek, mennek az ember életében, van aki észre sem veszi, hogy volt neki, mert nem okozott problémát. Az enyém mandarin nagyságú volt és három hónap múlva mikor visszamentem kontrollra, már nem volt ott. :-)
2015. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia,elmúlt magától a cisztád?Nekem is többrekeszes van,nem tudom fel e szívódik.
2018. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!