Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, senki sem használ...

Lányok, senki sem használ vattát menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Mindig írjátok, hogy éjszaka mennyire ataztok,stb. Próbáltátok a vattát? Vagy elzarkoztok az ilyen "régi" dolgoktól? Nekem pl a vattakorong nagyon bejott, felbehajtva berakok párat "hátra " és teljesen atazasbiztos. Nektek mi a véleményetek?
2014. nov. 13. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose hasznaltam vattat.Tamponra szavazok.Sose aztam meg at.
2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen használtam (tinédzser koromban amikor megjött anya azt adott), de nem szerettem, mert beleragadt ott a mindenfélébe :( Nem volt guszta, na!
2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27 éve jött meg először, s kapásból tamponoztam, a vatta olyan őskövületnek tűnt... Sosem használtam. A vattakorong értelmesebb dolognak tűnik, mint a "vattafelhő", azt mondod, átázásbiztos? Rendes, erős nap éjszakáján is? Hmmm, ez elgondolkodtató, bár olyankor sem szoktam átázni, csak nagyon ritkán. A tampon+betét+az éjszakai lecsökkent intenzitás többnyire megteszi a hatását. Ha próbálkoznék vattakoronggal, az is eme 2 mellé menne, biztos, ami biztos :)
2014. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább beállítom az ébresztőórát és felkelek cserélni, minthogy vattát rakják be pluszba. Engem irritál.
2014. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!