Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombával el mernétek...

Hüvelygombával el mernétek menni uszodába?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a többi vízben pancsizó ember is ugyanúgy rohangálhasson a dokihoz, mert elkapja? Kizárt. Gondolj másokra is...

19L

2015. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves, ne.
2015. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Három nap alatt ki lehet kezelni. Miért mennél így uszodába?
2015. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hààât.Első dolgom lenne.Egy:mégtöbb betegséget elkapsz,mert màs kétes cuncik is vannak. Kettő: miert kapja el tőled màs a gombàt??Remélem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan, amennyiben ép eszű nő vagy...Jaj Istenem.
2015. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pont az ilyen ökrök miatt nem merek menni uszodába
2015. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Primitiv emberekkel nem kell vitatkozni.A fölfogàsnak mi köze az uszodàhoz? Elég baj,ha nő létedre nem tudod,hogy hüvelygombaval lehet-e uszodaba menni. De ha nem akarsz ökrökkel talalkozni,ne mwnj utcàra sem.Meg boltba sem.Mert a boltban sem mindenki olyan okos,mint kiskegyed:-) Kérdezhetek valamit? Szerinted gyomortükrözés előtt megehet tesom egy nagy tànyér pörköltet? Holnap megy szegénykém és nem tudtuk eldönteni.De te olyan okos vagy.Biztos tudod:-)
2015. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem jo ilyen ökörként élni,hogy tudom,bàrmilyen nemi szervvel kapcsolatos elvàltozáskor nem megyek vizbe kitéve mamat és màsokat bajnak.Ezt nőként tudom,bocs,ha ökör vagyok.Nem vagyunk egyformàk.Te maradj meg ilyen okosnak.Sziamia.
2015. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértés nem megy egyeseknek...
2015. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Ezt te sem gondolhatod komolyan!!! Te örülsz, ha pl. egy full influenzás ember rád tüsszent??? Na ez kb. olyan. Meg sem fordult a fejedben, hogy hány embert fertőzhetsz meg????
2015. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!