Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó kezeletlen...

Évek óta tartó kezeletlen hüvelygombával mennyi esélye van a meddőségnek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek,hogy nem lehet gyermekem.Kb 13 éves koromtól 16-17 éves koromig el-eljártam nőgyógyászhoz de mindig visszatért/el sem múlt.Jelenleg 20 éves vagyok és még most is fertőzésem van.Az elmúlt években megpróbáltam együtt élni vele,már el sem mentem dokihoz.Most megelégeltem és elmegyek majd orvoshoz,hogy újra vizsgáljon meg és írjon fel valamit de félek,hogy nem lehet gyerekem ennyi fertőzés után.Kérlek nyugtassatok meg :(

2015. ápr. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
kenettenyésztés volt?
2015. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj már túlzottan nem emlékszem,de azt hiszem igen és Candida fertőzést mutatott ki.

Amúgy ha most elmegyek majd a héten mondjuk pénteken és csinál kenettenyésztést,az mennyi idő mire lesz eredmény és ír fel valamit?

2015. ápr. 6. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont februárban voltunk barátnőmnel nőgyógyásznál, mert terhes lett, pedig azt gondoltuk nem lehet a 3-4 éve tartó kezeletlen gomba miatt, és a nőgyógyász mondta hogy a gomba nem okoz meddőséget, csak kellemetlen.
2015. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok okozhatnak meddőséget, amelyek felszállva méhnyálkahártya- és petevezetőgyulladást tudnak okozni. A gomba nem ilyen. De nyilván ki kellene kezelni.
2015. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!