Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon erős vérzés jön,...

Ha nagyon erős vérzés jön, minden napos tesi, edzés mellett 12 évesen lehet tampont használni? Meg ha borzalamasan fáj a hasam, akkor mi csillapíthatja? (nem gyógyszerre gondolok, valami praktikára)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!:)

2015. okt. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira gáz, akkor egészségügyi okokra hivatkozva íratsz felmentést azokra a napokra és jó napot!

Amúgy használni használhatsz tampont, az más kérdés, hogy fog-e menni egyáltalán. Olvasva ezt az oldalt, soknak még 14-15 évesen se megy a tamponhasználat.

És ha annyira fáj, akkor nincs praktika, gyógyszert kell bevenni! Én tipikusan az a nagyon fájt a hasam olyankor típus voltam fiatalon, sokszor még a gyógyszer is alig hatott, nehogy más, természetes praktika...

2015. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, tamponból csak a minit ajánlják,ha szűz vagy, de lehet. A kellő higiéniára ügyelni kell, ez a suli wc-be annyira nem adott. Egyébként ha ilyen problémáid vannak fel kell keresni egy nőgyógyászt, elbeszélgetni vele a dologról és lehet hogy ő tud valamit adni a görcsökre és esetleg kiderítheti hogy mitől van meg ennyire. Ha nem akarsz gyógyszert bevenni, és van lehetőséged akkor vegyél egy meleg vizes fürdőt, az oldja a görcsöt, de ne forrót mert a forró fokozza a vérzést. Esetleg be kellene szerezz egy melegítő párnát azt is jó görcsökre használni.
2015. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha erős vérzésed van, akkor nem ajánlott a megterhelő edzés. Pihenni kell egy-két napot olyankor. Aszpirin csillapítja a leghatásosabban a görcsöket.
2015. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegvíz enyhíti a görcsöket, vagy derékmelegítő. Nekem a sport sokat segít olyankor, nem fáj annyira. De mindenki más. Én gyógyszerből meristint szedtem, de az vényköteles.
2015. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!