Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mit csináltok ha...

Lányok! Mit csináltok ha nagyon száraz az arcbőrötök ebben a hideg időben?

Figyelt kérdés
Sajnos elég érzékeny a bőröm,hamar kiszárad a hidegtől,közelről látszik,hogy hámlik is leginkább az alsó állcsontom. Próbáltam mindenféle zsírosabb hidratálót,Niveat de egyik sem használ. Sminkelés mellett rendszeresen tisztítom az arcom,még az sincs,hogy elhanyagolnám,mégis nagyon száraz. Mit lehetne vele kezdeni? Tudtok valami krémet vagy házi praktikát? Előre is köszönöm!

2015. okt. 2. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Eucerin márkájú krémet patikában lehet venni száraz bőrre. Elég drága, de kiváló. Olcsóbb megoldás a kókuszzsír. Ezt viszont csak otthon tudod használni. Esetleg olíva olaj.
2015. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kakaóvajat használok, mert nekem nagyon kiszárad, fáj. 1-2 éve használom, nagyon jot tett
2015. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!