Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány,162 cm,39 kg...

16 éves lány,162 cm,39 kg Mennyire vészes?

Figyelt kérdés
Genetikailag vékonyka vagyok,a csontozatom elég könnyű. Általában sokat eszem csak vannak olyan napok amikor nem vagyok túl éhes. Muszáj lenne híznom? Ha igen mennyit minimum?

2015. okt. 3. 16:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 3. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 16 éves lány!

Látom itt már néhányan nagyon humorosak, és főleg okosak!

Én tapasztalatból szeretnék neked írni, és nem az észt osztani.

Ennyi idősen, mint most te, én 164 cm, és 45 kiló voltam. Mindig is vékony voltam, kicsi korom óta ( emiatt csúfoltak is sajnos). Pedig kamaszkoromba igencsak megjött az étvágyam, akár éjjel 11-kor is ehettem bármit.

Most 36 éves vagyok, és 64 kg, két gyerek után. Mostmár asszem irigykednek akik akkoriban csúfoltak, mert ők elhíztak, én meg még nem.

Azt javaslom, egyél ami jól esik, annyit amennyi jól esik!

Ha az orvos szerint rendben vagy, akkor nincs okod aggodalomra.

2015. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#2 újra.


Reméltem, hogy megtalálod az iróniát az "i" betűnél :)


Viccen kívül.


16 éves vagy, pont kamasz korban, ilyenkor a testsúly / magasság kicsit szét tud csúszni. Idővel magától beáll arra, amit a tested szeret, a legkevesebb figyelmet sem kell rá fordítanod. Ha mindenáron a számokat akarod nézni, akkor írnék egy példát. Nyáron ráálltam egy patikai mérlegre a városban csak kíváncsiságból (amolyan pénzbedobós), és 80 kilót mutatott. Cipő, teljes ruházat, de még a hátitáska is túrázáshoz felpakolva a hátamon volt. Szóval a reális súly talán 75 lehetett, vagy alatta. És én a méter feletti magasság -15 kilómmal felnőtt férfi súlyban vagyok (190 a magaságom), nem kamasz lány súlyban, ahol is te a -20 kilódat érzed problémának. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a srácok az elhízott lányokat jobban szeretik?


Az extra vitaminokról pedig állj le, azok ugyanis tényleg tönkreteszik az emésztésedet. Amire szükséged van vitamin gyanánt, évente legalább egy kiló koszt, télen pedig legalább egy kiló savanyított káposztát megenni. Arra még figyelj, a többit hagyd a fenébe.


A te korodban inkább a fésülködéssel foglalkozz (ha bármi komoly egészségtelenségi problémád lenne, a természetes hajszín hiánya / fakósága úgyis jelzi neked), meg hogy bolondítsd a fiúkat, mert annak a hiánya sokkal inkább árt meg az önbizalmadnak, mint a testsúly hiánya.


Apropó igazán mellékelhettél volna egy fotót, és a horoszkóp jegyedet is :)

2015. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, amit írtál az hihetetlenül jól esett és hatalmas igazság van benne! Köszönöm :)

Ha privátban írsz egy email cimet kuldok kepet es a horoszkopomat ha ennyire erdekel:D

2015. okt. 3. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!