Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év korkülönbség nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség nem olyan vészes, ha a lány 17, a srác pedig 24?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem OLYAN vészes
2014. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A lány neve: Béke ***** válasza:
Szerintem beleférhet bőven, egy 17 éves lány bőven lehet érett, felnőtt gondolkodású, és a 24 éves srác is lehet még komolytalan :) Nem vészes.
2014. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves gyereknek, nemtől függetlenül esetek többségében a közelgő érettségi a legnagyobb problémája. Egy 24 éves meg általánosságban már vagy dolgozik, vagy lassan végez az egyetemen.


Egyáltalán nem érzem úgy, hogy ennek a két csoportnak a gondolkodásmódja könnyen szinkronba kerülhet. Így meg igen is vészes.


A sulik után már nincsenek általánosan meghatározó élmények a házasság/gyerekig, szóval nem magával a 7 évvel van a gond.

2014. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és egyre kevésbé tudnám elképzelni, hogy 17 évessel jöjjek össze. Szépek, fiatalok, de a legtöbb akit látok... nagyon buta és éretlen. Ez nem a kérdező ellen irányult, ha Ő ennyi idős. Egyszerűen nem működne.
2014. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bőven belefér, 7 év nem oylan sok.
2014. febr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Mikor én 17 voltam és udvarolt egy 24 éves srác, akkor én még úgy tekintettem rá, mint valami érett férfi! Pedig most 25 évesen rájöttem, hogy akkor az a srác valójában még nem volt az. De szerintem akkor is nagyon sok.


Más eset lenne pl. 30-37 év.

2014. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7-év akkor is 7 év maximum külsőleg nem lehet olyan könnyen megmondani a különbséget, de mai világban már az sem ritka esemény mikor 1-1 20 nak kinéző lányról kiderül, hogy valójában 16-18 éves.
2014. febr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a te életkorodban sok ez a korkülönbség, nem hiszem , hogy érdemes belemenni egy ilyen kapcsolatba
2014. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem sok. Nekem az egyik barátnőmmel pontosan ez volt a felállás és egy szép kapcsolatunk volt.
2014. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
17 éves lány vagyok, a barátom lassan tölti a 23-mat, több, mint egy éve együtt vagyunk, szóval szerintem egyáltalán nem vészes, ha érett vagy. Kicsit nehéz összeegyeztetni azt, hogy én suliba járok, ő meg már dolgozik, de motiváló számomra. Szóval... Miért ne?
2014. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!