Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2teszt pozitív terhes vagyok?

2teszt pozitív terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2teszt pozitív lett, két nap múlva megint csináltam de 3tesztet (drágább kategoriasat) azok negatívak. hormonzavarom van. Elképzelhető h a hormonzavarom miatt lett 2 teszt pozitív?
2015. okt. 4. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a pozitív teszt ritkán téved, ha volt esély a teherbeesésre, akkor valószínűleg igaz. Nőgyógyászt keress fel mindenképp, egy vizsgálat nem árthat.

Pozitív lehet egyébként a teszt gyógyszerektől (de ezeknek a leírásában említik is), cisztától és nagyon ritkán a spontán hormonális rendellenességtől is.

Hogy utána miért lehet negatív? Ha véreztél, akkor valószínűleg volt egy vetélésed (valószínűleg komplikációk nélkül, de azért irány az orvos!) vagy már a terhességnek olyan szakaszában tartasz, amikor már nem mutatja ki a teszt, de két nap különbséggel kétlem.

Mindenesetre neten keresztül nem adhatunk biztos diagnózist, holnap elmész orvoshoz és kiderül, feleslegesen meg ne aggodalmaskodj.

2015. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hormon zavar miatt is pozitiv a tesz, de mindenkeppen lasson orvos. Kezelik valamivel hormonzavarod?
2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kezelik :(
2015. okt. 4. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne felkeresni egy endokrinologust... Mi a helyzet egyebkent azota?
2015. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!