Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tipp hüvelygomba ellen?

Tipp hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam nőgyógyásznál, felít egy szájon át szedhető gyógyszert, pevarylt és egy kenőcsöt. Egy hétig tünetmentes voltam, de nem rég újra visszajött. Nem tudom mit csináljak. El fogok menni újra nőgyógyászhoz, de várom a további ötleteket.

2015. okt. 4. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.


Van egy kedves hölgy ismerősöm, aki az élesztő tartalmú ételekre allergiás.Az sem kizárt hogy a baktérium flóra egyensúly felborult.Ennek oka lehet a túlzásba vitt tisztálkodás,például hüvely öblítés.Előfordulhat hogy az illatosított wc-papír használata bolygatja meg a baktérium flóra egyensúlyt.A gyengébb immunrendszerrel rendelkezőknek meg fokozottan oda kell figyelni.

Ez csak találgatás.

Kérdés az, amikor az orvos felírta az általad leírt gyógyszert,illetve kenőcsöt, azt megelőzte egy tenyésztéses vizsgálat?

2015. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem előzte meg, csak megvizsgált, de szerintem nem volt tenyésztés
2015. okt. 6. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Canesten tabletta és krém. vény nélkül kapható.

a hüvelygombát előidézheti antibiotikum, legyengült immunrendszer, müszálas fehérnemü, magas cukortartalmú élelmiszerek,cukorbetegség, fogamzásgátló.

2015. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


1. vagyok. Én jó magam amit leírtam, s amit "valeria18" hozzá tett, abból próbálj képet alkotni.

A tenyésztéses vizsgálatnál, a hüvelyből, illetve az érintett részről kenetet vesznek. Ez nem fáj!!!

Próbáld meg "valeria18" tanácsát megfogadni. De ne hagyd figyelmen kívül, a felsorolt lehetséges okokat.

Ha nem múlik, keresd fel a nőgyógyászt, és tájékoztasd ezekről a dolgokról.


Itt bővebben olvashatsz: [link]

2015. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szedtél a kezelés után valamilyen a hüvely flóráját visszaállító készítményt? Párodat kezelték? Ilyenkor beindulhat ám a ping-pong effektus.
2015. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsen barátom, szóval nincs, aki újra megfertőzhetne. Hüvelyflóra visszaállítót nem szedtem, és a másodiknak üzenem, hogy még az első nőgyógyászati vizsgálatom előtt próbáltam a canestent és semmit nem használt sajnos
2015. okt. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!