Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Védekeztünk, barnás vérzés,...

Védekeztünk, barnás vérzés, két hét késés a menszeszben, tünetek, mégis vér. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tehát tudom hülyén hangzik, de minden időpont stimmel....Óvszert használtunk, (de 1 % esély így is van a terhességre) aztán hó közepén (pont egy héttel később, mikor a beágyazódás lehetett) volt egy barnás vérzésem, a melleim érzékenyek voltak, aztán 2 hetet késett a meszeszem, sokszor éreztem úgy, hogy mindjárt megjön, fájt a pocim, megkívántam kajákat, undorodtam szagoktól, hányingerem is volt, aztán megjött. Egy tesztet csináltam a vérzés előtt, az negatív lett. Mit gondoltok? Minden tünet és időpont passzol....Vérzé ellenére is lehetek terhes...? Lehet menszesz közben tesztelni?? Segítsetek kérlek!!!
2010. márc. 15. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint pont az aktus után egy héttel
2010. márc. 15. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
a tunetek elegge stimmelnek, de ha vedekeztetek akkor szinte 0 az eselye, de a tesztek neha tevadnek is, csinalj egy erzekenyebbet, es varj idon tul, ha azt irja max 10 perc varhatsz 20at is, akkor is kimutathat + -at. minden terhesseg mas, van akinel elofrdul hogy megjon, de ez ritka, altalaban ha megjon akkor is rovid ideig tart, a normalisnal joval rovidebb ideig. en azt talacsolom csinalj megy erzekenyebb erossegu tesztet, 2 napont duplazodik a HCG szint a szervezetedben ha terhes vagy, es ha elmesz egy nodikihoz az sem art meg, o biztosabbat tud mondani.
2010. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is, de nem vagyok terhes, mert azóta rendesen megjött. Olyan is előfordul, hogy ugyan van beágyazódás, de mégis elvesz a magzat egész korai stádiumban.
2010. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, írjon még, aki tud valami okosat mondani!

Igazából féltem a kicsit, ha létezik, mert én elég aktívan sportolok, és félek, ha nem tudom meg időben, hogy van, akkor baja lesz a sok ugribugritól....:S:S

lehet vérzés közben tesztelni? az úgy hiteles?

2010. márc. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!