Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik.9 éve menstuálok...

5 napja késik.9 éve menstuálok, évente 1x max 1 napot késik. A leírtaktól lehet? Volt már valakinek hasonló? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kb másfél hete beteg vagyok, nagyon csúnyán megfáztam. Az elmúlt hónap elég kemény volt, rengeteget idegeskedtem. Nemi életem nem volt valami aktív,a hónap elején 1x. Azt olvastam, hogy ilyenkorra már akadnak tünetek (nem tudom,terhes nem voltam még). Nekem viszont semmilyen tünet nem jelentkezik, sem szédülés,sem hányinger, pedig refluxom van,és az átlagosnál semmivel nem érzem rosszabbul magam. Pattanások jöttek,mint általában mensi előtt,es hamarabb zsíros a hajam...Mielőtt megjön,fájni szokott a mellem,ez is elmaradt...viszont a mellfeszülés úgy tudom arra is jellemző..a hasam szörnyen szokott fájni,de most szinte semmi...sem menstruációra sem terhességre utaló jelek nimcsenek.volt már valakinek ilyen? Csak késik? Nem érzek semmi változást,állítólag érzi az ember ha terhes..tesztet nincs idegem csinálni,de muszáj lenne..orvoshoz nem tudok menni,nincs tb-m, fusizok, és az most nem kivitelezhető sajnos...normális válaszokat megköszönném

2015. okt. 8. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen néha, nekem egyszer 10 napot késett.
2015. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegesség miatt a menstruáció akár el is maradhat.
2015. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,azóta csináltam egy tesztet és az is negatív lett...azért még 1-2 nap múlva csinálok másikat,ha jövő héten sem jön meg valahogy elmegyek orvoshoz...
2015. okt. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!