Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert duzzadt a huvelyham?

Miert duzzadt a huvelyham?

Figyelt kérdés
Nem reg vettem eszre hogy a huvelyem duzzadt semmi fele mas folyast nem vettem eszre egyik nap volt ilyen ragacsos,nyulos,feher szagtalan folyasom ami masnapra nem jelentkezett. Ez valami fertozes lehet? Ilyenkor mi tevo legyek? Orvoshoz nem szeretnek menni,mert szinte mint egy pedofil. A canesten krem es huvelykup segithet?
2015. okt. 12. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedofil az orvosod? :D LOL
2015. okt. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, hány orvosnál voltál már?

Pedig csak orvos fog segíteni ezen.

2015. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ha hiszed ha nem nem merek hozza menni mert volt mar mas panaszom is megvizsgalt es semmitsem mondott folxton visszahivott hogy nyulkalhasson bennem 👎es csak hozza tudok menni a korzetem miatt raadasul nem vagyok meg 18 es ezert nem nagyon valogathatom..
2015. okt. 12. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem válogathatsz, szabad orvosválasztás van. Engem is hülyítettek ezzel a csak egy orvoshoz mehetsz szöveggel, közben meg bármelyik dokihoz mehetek. Melyik városban lenne szükséged orvosra? Hátha tudunk ajánlani valakit.
2015. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban mehetsz máshova is!

Miért nem keresel egy női orvost?

2015. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Budapest.

Azert mert a Heim Palba kuldenek folyton es ott csak egy van aki ez az orult felri..

2015. okt. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!