Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig szokott tartani az...

Hány napig szokott tartani az ilyen barnás színű folyás ilyen vörös pöttyökkel ami akkora mint egy gombostű feje? 13/L (ha szükséges)

Figyelt kérdés
Legutóbb augusztus első 5 napjában volt ilyen barnás folyásom de akkor csak barna most van benne kicsi vér is tegnap óta és erősen görcsöltem vagy 2-3 órán át amikor már nagyon nem bírtam bevettem egy fájdalomcsillapítót. Azt kihagytam h nekem még nincs havi vérzésem. Most akkor pár napon belül meg fog jönni vagy mi? Amikor augusztusban volt ilyen barna folyásom akkor nem görcsöltem egyáltalán viszont most igen..nagyon is.
2014. nov. 9. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Már augusztusban is menstruáltál, meg ez is az most.

Hogy hány nap, az egyénenként változó, nem lehet megmondani, hogy neked meddig tart. Mindenesetre beszélgess el anyukáddal és kérj betétet.

2014. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!