Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék fogamzásgátló...

Terhes lennék fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hónapot külföldön töltöttem egy új munka miatt. Hétvégente hazajöttem, akkor együtt voltunk a párommal. A kintlét második hetében jött neg a menzeszem, utána elvileg hoba nélkül beszedtem a gyógyszereket, csütörtökön hagyom abba kedden szokott általában megjönni. De most nem érzem annyira az előjeleit.. Hasmenés, hányás nem volt, csak egy erösebb megfázás, gyógyszert nem szedtem rá. Csak nem lehet baj, ugye? Próbidös vagyok a cégnél, nagyon nem jönne jól...
2015. okt. 12. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy lassan egy éve szedek gyógyszert. Az előjel fél órával a vér megindulása előtt jelentkezik kb, szóval még nem kell aggódni. Majd szépen megjön holnap. :)

19L

2015. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betegségtől simán tud késni. Amúgy a fogamzásgátló tabletta kismillió okból erősen ellenjavallt, főleg fiatalon, gyerekvállalás előtt.
2015. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre minek stresszelsz rajta? Bőven ráérsz aggódni akkor is, ha tényleg nem jön meg időben - akkor is a terhesség lenne a legutolsó tippem.

PMS nem jellemző gyógyszer mellett. Amíg a vérzés megvan, nem kell idegeskedni.

Betegség, stressz csak a normális ciklust tudná befolyásolni, a fogamzásgátló miatt nem annyira hathat rá. Ha más gyógyszert nem szedtél, nem lehet baj. Inkább az új helyzet, az idegesség, szokatlan ételek-italok, felborult napirend befolyásolhatják a közérzeted, azért nem igazán érzel tüneteket.

Nyugi. :)

2015. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!