Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan gyorsan lezajlik a...

Olyan gyorsan lezajlik a menstruációm, hogy nem tudok tampont használni? Pedig szeretnék.

Figyelt kérdés
Nálam annyi a dolog, hogy első nap megjön de nem annyi, hogy a tampont fájdalommentesen tehetném fel (túl kevés van). Másnapra megjön rendesen, akkor viszont görcsölök, és ahogy feltenném még jobban kezd görcsölni a hasam (ez olyan pl nálam, hogy nyomásra fokozódik a görcs). 3. napra megint már kevés van, úgy, hogy túl száraz vagyok és azért nem megy fel. Mit tegyek, a minivel próbálkoztam, és szeretném, ha sikerülne?
2015. okt. 13. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha görcsös vagy, akkor nem jó a tampon. Saját tapasztalatból írom. Még jobban fog fájni a hasad.
2015. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem értem akkor sok nő hogy birja használni? Mások is görcsölnek, sokan. Úgy érzem sokkal felszabadultabb lennék ha nem kellene betétezni minden hónapban, meg nyaralásokon lemondani a fürdésről (eddig szinte mindig akkor jött meg) , kirándulásokon tocsogni, randin wc lesben lenni, munkában úgy járni mint aki bekkakantott :D. Remélem a következő fájdalommentesebb lesz és próbálkozhatok.
2015. okt. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!