Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt mostanában valaki Debrece...

Járt mostanában valaki Debrecenben Dr. Póka Róbertnél? Mennyit illik neki adni egy vizsgálatért valamint a műtétért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy illik?...

Ha magánba mész akkor majd megmondja a tarifát, egyébként meg minek adnál?

A szemésznek is szoktál adni, vagy a gégészeten?

2015. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, feltettem egy kérdést, az, hogy Te ezt hogyan látod, az a Te dolgod, az meg hogy én hogyan kezelem az az enyém, ha nem tudsz, akarsz a konkrét kérdésre válazolni, légyszíves a véleményed tartsd meg magadnak!
2015. okt. 15. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosként azt kell mondanom, hogy a műtétért csak egy idióta fizet. Az a dolga basszus, hogy megműtsön, és te sem viccből fizeted a TB-t.
2015. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na! Örülök, ha valóban orvos vagy, és így állsz a témához, de ha már senki sem akar a kérdésemre válaszolni, csak kötekedni akkor leírnám az én érveimet is a tisztánlátás végett!


1. Mivel az orvos körzeten kívüli, sőt megyén kívüli is ezért ha úgy vesszük szívességet tesz, hogy hajlandó fogadni.

2. Volt már részünk az orvosok hozzáállásában sajnos, ha nem adtunk pénzt, nem kezdem el sorolni a megaláztatásokat, legyen elég annyi, a kimenetele végzetes lett!

Összességében én úgy gondolom az idióta az, aki ha élni akar nem kutatja fel a problémájára leginkább megfelelő szakorvost és nem fizeti meg, akár fizeti a TB, akár nem, mert mondhat bárki bármit, igazán csak azzal a beteggel foglalkoznak megfelelően ma Magyarországon aki fizet!!!! Tisztelet a kivételnek!

2015. okt. 18. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kár ilyen agresszíven válaszolnod azoknak, akik veszik a fáradtságot és törődnek veled azzal hogy válaszolnak kérdésedre. Valószínűleg figyelmetlenül olvastad írásomat, amiben szigorúan a kérdésre koncentrálva válaszoltam hogy semmit sem kell, illetve illik adni, és ezt meg is indokoltam miért. Én még csak nem is céloztam rá, hogy esetleg idióta lennel, amit úgy látszik, hogy nem vettél sértésnek...
2015. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sértésnek kizárólag azt veszem, és ez mindkét válaszolóra vonatkozik, hogy arra egyikőtök sem válaszol, amit kérdeztem, ezzel ellentétben kioktat. Igen, tudom, ELVILEG ingyenes az ellátás, amit titkon mindenki tud, hogy nem így van! Egyébként kíváncsi lennék rá, ha az édesanyátokról, édesapátokról, ne adj Isten gyereketekről lenne szó, vajon akkor is így állnátok-e hozzá ehhez a témához, mert gondolom, mindenkinek a saját hozzátartozója minden pénzt megér, főleg ha az egészségéről van szó! Az én egyik legkedvesebb hozzátartozóm pont az orvosok nemtörődömsége miatt halt meg, talán nem akarnám megvárni, hogy a következő szerettemet is elveszítsem! Lehet Te másképp látod, de nem muszáj akkor válaszolni a kérdésemre, nem jókedvemből tettem fel ezt a kérdést, mert unatkozom, talán elhiszed nekem. És amikor azt olvasom, hogy ahelyett, hogy valaki érdemleges választ adna, és azzal segítene, ehelyett kioktat, az nem esik jól, és ebből én nem kérek! Egyébként ha elolvasod az előző válaszom rájössz, miért "illik" fizetni az orvosnak. Sok olyan szituáció volt az életemben amikor nem fizettem, sőt olyan is volt, hogy kerek -perec megmondta az orvos, hogy ő ezt nem veszi el, mert van ahol működik enélkül is! De van ahol nem! Főleg ha nem egy szimpla köldöksérv, vagy epekő műtétről van szó, hanem igenis életmentésről! Nem kell ezért az embert megkövezni! Remélem Te nem fogsz olyan helyzetbe kerülni, hogy aggódni kelljen egy hozzád közel álló személy életéért! Talán ezen Neked is érdemes lenne elgondolkodnod!
2015. okt. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!