Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Óramű pontos menstruáció, és...

Óramű pontos menstruáció, és rendes lefolyású menstruáció mellett félhetek, hogy petefészek rák lesz a diagnózis?

Figyelt kérdés
Alhasamban bal oldalt éles fájdalom szokott lenni, két éve kezdődött, de egyik nőgyógyász sem mondott semmit. Most már annyira fáj, hogy húzódik, olyan megjön érzés, nyomásérzés, emelett puffadás, a nap 24 órájában, és megnőtt a hasam, két év alatt híztam 10 kg-t, pajzsmirigty alulműködés miatt, de szóval, félek, hogy mit fog mondani az új (már profibb nőgyógyász jövő héten. Egyszer már említették az összenövéseket, hogy majd megnézik, de abból se lett semmi...Félek.

2015. okt. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket, komolyan nem értem. Miért pont az a betegség lenne, amit random kiválasztotok? Rengeteg betegség lehet, tök felesleges találgatni. Ha folyamatosan vizsgáltak, akkor egyébként nagyjából kizárható egy ilyen súlyosabb betegség.
2015. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha volt műtéted, akkor lehet összenövés.
2015. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal gondolom azért a 2 év alatt megnéztek már. Azon látszott volna, szóval nem tartom valószínűnek a petefészekrákot.
2015. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.sajnos uh-n talàltak cisztàt,egyik orvos kért ca 125-ös vizsgàlatot,de nem a megyénkbeli doki,ezért a vérvizsgàlatra nem került sor. Elmentem hàt megyei szakihoz,az megnézte ő is talàlt,de ő aztmondta,félév múlva menjek vissza,ne foglalkozzak vele. Aztàn a pm alulm. Miatti orvoshoz rohangàlàssal elmentek a hónapok,hasfàjàs erősödött.jövő hétre van normàlis dokihoz időpont, kicsit félek,mit mond.
2015. okt. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!