Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is könnyen felfáztok?...

Ti is könnyen felfáztok? Télen kint dolgozni rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Vásárban dolgozhattam volna múlt Karacsonykor, nem válaltam el mert könnyen felfázok és amúgy is fájdalmas a havim. Nagyon sajnáltam mert jó pénzt is kaptam volna, meg a hangulat is jó kint ilyenkor. Mit tudnék tenni esetleg, hogy mégis elvállalhassam? Vagy hagyjam inkabb?
2015. okt. 14. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem, lesz, aki segít, én csak a fő kérdésre tudom mondani, hogy nem, nem mindenki fázik fel könnyen. Igazából nekem fogalmam sincs, mi az (jó, valamit hallottam róla), mert 39 éves vagyok, de ilyen sosem történt velem, pedig nem is vigyázok magamra különösebben, megszoktam, hogy úgyis egészséges maradok. Az alapos felöltözés nem segít?
2015. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felöltözöm, de mindig lábról fázok fel. a 3 zokni+csizma sem elég, ha egy helyben kell állni sokáig, kihül a lábam és már kész is vagyok. Ilyenkor is ha megvan és mezitláb vagyok bent, kész. Belémhasit a fájdalom és a gyógyszer sem segit ilyenkor. Ezért nem merek ilyet elválallni.
2015. okt. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!