Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az anyagcserém...

Nagyon rossz az anyagcserém valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Általában hetente szoktam vécére menni(nem pisilni),de van amikor még több ideig nem..Szeretnék lefogyni és ez sokat segitene valakinek valami ötlete mivel birnám ezt orvosolni vagy többet menjek pl naponta? már nemtudom mitcsináljak :(

2015. jún. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ötletelés helyett inkább keresd fel az orvosod egy alapos kivizsgálás miatt...

Ennyiből lehet még sokminden. Akkár több dolog kombinációja is. Tippekkel nem sokra mész, inkább komplett és tuti kezelés kellene.

2015. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet
2015. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszel elég zöldséget-gyümölcsöt?
2015. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld a GAPS-diétát, fenn van a neten.


Székrekedésre egy nem ott írt ötlet, ami nekem bevált:

Minden nap enni 2-3 kis fej retket (cseresznyeretek) és a Jókenyér márkájú rozskenyérből 1-2 szeletet.

Ha ez nem válik be 2-3 nap alatt, akkor inni emellett még fél liter borsmenta teát (szálas levélből csinálni, nem filterből), és enni egy pohár kefírt.

Aztán tartani ezt akkor is, ha már csökkent a panasz!

2015. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy-alulműkődés miatt lassú az anyagcserém + székrekedés. Reggel éhgyomorra 2 bögre langyos-meleg csapvíz és minden nap joghurtba elkevert lenmag segíthet. De Én is javasolnám, hogy vizsgáltasd ki hátha valaminek a tünete.
2015. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt, majd kipróbálom ezeket :)
2015. jún. 11. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!