Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párommal csak pettingeltünk,...

A párommal csak pettingeltünk, viszont "furcsa"jelek vannak. Terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sex még nem volt,én még szûz vagyok,viszont mostanabán vannak olyan dolgok,amik jobban a terhességre utalnának.

Elõzõ hónapban fájtak a melleim,hányingerem ritkán,de volt (A nap külömbözô szakaszain jött rám). Hangulat változásaim is voltak. A menszeszem megjön ugyan normálisan,viszont a mostaninál az elsõ napon barnás volt jobban,mintnem piros. 5napig szokott tartani,most a 6.naopon is barna folyásom van.(máskor a 6napra elég egy tisztasági betét,mivel mindig volt pici barna folyáson a végén,most eü kell,mert több van jóval)


2015. okt. 16. 21:24
 1/10 manó1235 ***** válasza:
Ha csak pettingeltetek, és nem került a hüvelyed közelébe sperma akkor kizárt dolog hogy terhes legyél. :)
2015. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy lennél terhes?

A mellek általában szoktak fájni mensi előtt. Hangulat ingadozások is szoktak lenni mensi előtt. A mensi nem mindig ugyanannyi napig tart és nem is egyforma erősségű.

2015. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,hogy volt 2olyan alkakom,amikor a párom berakta a nemi szervét,viszont csak éppenhogy-mivel szûz vagyok- és gumi nélkûl(spermium nem volt a péniszén)
2015. okt. 16. 21:34
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem menszesz utàn fàjtak,hanen volt 1hònap,hogy minden nap szinte. És

ezek a tünetek nem közvetlen menszesz elõtt voltak,hanen jópár héttel elõtte.

2015. okt. 16. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikroszkópsz3eműnek kell lenni, hogy valaki lássa a spermiumot.
2015. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok,hogy elmenetel elõtt tette be.
2015. okt. 16. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mi innen nem tudhatjuk, hogy terhes vagy-e.A várandós az szebben hangzik.De ha most megúszod, akkor felelősségteljesebben vedd legközelebb a szexet. Ne bízz annyira meg a párodban.Sok férfi csinált már ilyent, hogy nyugodj meg majd én vigyázok.Na és 9hónap múlva sírt fel, akire úgy vigyázott.A biztonságos szexet olvasd el és tartsd is be: [link]
2015. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!
2015. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, az előváladékban is lehetnek spermiumok.

Mi is hasonló cipőben járunk csak sokkal idősebb vagyok, brutálisan rosszul vagyok hajnalban mostanában!!:)

Hallod-e ez nem játék ha nem akarsz parázni folyvást, komolyan kell ám vennetek..!! Üdv. a "klubban" :P

2017. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mizu?? /előző voltam/
2017. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!