Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez furcsa. De lehetséges?

Ez furcsa. De lehetséges?

Figyelt kérdés

Pont félidőben voltunk a párommal együtt óvszerrel. utána az oráltol a hasára élvezett. egyből belenyult majd megujjazott. ezt utolag


mondta el hogy spermás volt az ujja.

Mivel furcsa tüneteimről beszékatem neki.

4nap mulva kéne megjönnie folyamatos hasszurka főként a bal oldalon 2napja. eddig alig ettem koplalós voltam . ma meg amig az étterembe vártuk a kaját tőbször is szoszerint összefutott a nyál a számban. A hőm is magas . Szerintetek ???

L.19



2015. aug. 25. 00:04
 1/4 bithorlo ***** válasza:
Előfordulhat, bár szerintem nem, de ha nem jön meg, akkor tesztelj. Persze most is csinálhatsz tesztet. Legközelebb meg gondolom már óvatosabbak lesztek.
2015. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"egyből belenyult majd megujjazott. ezt utolag mondta el hogy spermás volt az ujja. "


De miért csinálta ezt? Nem feltétlen hímvessző, hanem maga az ondó kell ahhoz, hogy teherbe eshess, akár vibrátorra is rákenhette volna, az eredménye kb. ugyanaz lehetne.


Fizeti majd a gyerektartást, ha a kis ujjazgatásának következményei lesznek? :( Sosem értettem az ilyen felelőtlen pasikat.


Majd tesztelj kb. ezen esetre rá 10 napra, akkor már nagy valószínűséggel kimutatja. És imádkozz (ő is!!!) hogy ne legyen baba, ha nem tervezett volt (és nyilván nem).

2015. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mostani "terhes tüneteidet" csak beképzeled, ha terhes is lennél ilyen korai stádiumban még nem érezhetsz ilyen tüneteket.


Tesztet azért csinálj de sztem ujjazástól nem esel teherbe, akkor se ha kicsit spermás volt, ez nem egy megtermékenyítési mód...

2015. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pozitív teszt
2015. aug. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!