Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyplasztika Győrben?

Hüvelyplasztika Győrben?

Figyelt kérdés

Fél éve szültem, sajnos odalent minden gajra ment, vágtak, szakadtam, plusz vákuum. Mióta felszívódtak a varratok diónagyságú dudor van a hüvelyem első falán, inkontinenciám is lett, és mindennek a tetejében nagyon tág is maradtam. Próbáltam az intim tornát, de semmi javulást nem érzékelek.:(

Tud valaki Győrben olyan helyet, ahol tb-re megcsinálják. Amikor nézegettem a neten a lehetőségekről, találtam is egy klinikát Budapesten, ahol tb által támogatva végzik a műtétet, és csak a magánklinikai ellátást kell fizetni, de messze lakok Pesttől, és mielőtt belevágnék, szeretném tudni, hogy valahol közelebb végeznek-e ilyen műtétet.



2015. okt. 19. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nőgyógyásszal kellene egyeztetni, egyáltalán milyen műtétre van szükség, mert így, hogy hüvelyplasztika, elég tág a fogalom. Ráadásul az inkontinencia megszüntetéséhez nem biztos, hogy hüvelyplasztika kell. Nálunk csinálnak ilyen műtéteket tb támogatottan, úgyhogy szerintem más megyeszékhelyi kórházakban is csinálnak. Konzultálj nőgyógyásszal. Egyébként intimtornát hogyan próbáltad? Mert én jártam sztk alapon gyógytornászhoz, és nagyon nem mindegy, hogyan csinálod a gyakorlatokat, apró eltérés van egy-egy gyakorlatnál a helyes és helytelen kivitelezés között, és egy rosszul végzett gyakorlat inkább ront mint javít a helyzeten, én is jártam így, szerencsémre mivel 2 hetente jártam, így csak két hétig csináltam rosszul az egyik mozdulatsort, de az eredménye így is fájdalmas lett (előjött az aranyerem tőle, pedig pont azt kellett volna megakadályozni vele).
2015. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!