Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati conisációs...

Estiberti kérdése:

Nőgyógyászati conisációs műtét után, mit lehet csinálni? Pár napos ágynyugalmat javasoltak, mikortól lehet sportolni? A szex mikortól megengedett?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Orvost megkérdezed.
2014. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Síel, ezért kérdeztem itt
2014. febr. 25. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen "hasznos" tanácsokat, hogy menj orvoshoz, vagy kérdezd meg az orvost.

Mintha mindenki idióta lenne és még nem is hallott volna az orvosról!

Nyilván azért kérdezi meg a kérdező itt, mert valamiért a tapasztalatokra kiváncsi és/vagy akadélyoztatva van az orvoshoz menésben, nem pedig azért mert még soha nem hallott orvosról, kórházról stb.

2014. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja de jó, hogy Te is így gondolod. Pontosan ezért kérdeztem itt, hátha valakinek van "tapasztalata"
2014. febr. 27. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap kímélő életmódot javasoltak, amikor ilyen műtéten estem át. Remélem, jól emlékszem! De lehet, hogy 3 hónap volt... Addig semmi szex, semmi sport. Régen volt, de de úgy rémlik, hogy 1 hónapig otthon pihentem táppénzen.
2014. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!