Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok szerintetek az baj...

Lányok szerintetek az baj hogy 14 évesen még nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem :)

Ezen ne stresszelj én is teljesen oda voltam h már az osztályban rajtam kîvūl mindenkinek meg van meg nehogy valami baj legyem h nem jön meg...Na hát a 14.szülinapom elõtt 2nappal jött meg és azért nem a legjobb érzés ha nem tudsz éjszaka aludni a görcsöktõl vagy éppen az amikor a napokban voltam moziba éjszaki betétet átáztam és összevéreztem a székwt....16éves korodig normális ne izgulj mindennek eljön az ideje amikor el kell ;)

14/l

2015. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2015. okt. 20. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

17 éves korig illik megjönnie, de orvosok szerint elfogadható még a 18 is!

Én pl. 16 és fél éves voltam amikor először megjött.

2015. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy befolyásolja ezt az egészet hogy stresszes vagyok?
2016. máj. 3. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es válaszadó vagyok

Igen,sokban!

De legfőképp a gének,hogy mit örököltél anyukádtól,mamádtól.Meg persze a testalkattól sporttól de legesleg inkább attól,hogy mennyire vagy "fejlett":)

De nyugi,ne aggódj majd megjön ha meg kell jönnie :D

2016. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!