Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik a menzeszem,...

Egy hete késik a menzeszem, és sűrű fehér folyásom van. Nagyon félek. Talán terhes vagyok? Mindig védekezünk a barátommal (gumi), elméletileg ilyen gond nem lehet, mert vigyáztunk. Akkor mit jelent ez a fehér folyás? Menstruáció előtt ez normális?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ!nem akarlak megijeszteni,de tuti,hogy gombás vagy másmilyen fertőzés..a késés meg a stressz miatt van.
2008. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na mostmár éppen eléggé félek,akkor csináljak tesztet?a folyásom nem olyan vészes,mert nem sok van.Elképzelni nem tudom honnan kaphattam el fertőzést...
2008. szept. 11. 14:08
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Húúh nyugi, ugyanez volt a szitu nálam, de csak egyre jobban stresszeled magad, és annál többet fog késni, szóval szaladj el egy gyógyszertárba vagy drogériába vegyél egy tesztet és csináld meg:) A folyás meg passz..:S Nekem amúgyis mindig van vmennyi.
2008. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem várok még pár napot,aztán csinálok tesztet,bár a barátom is teljesen biztos abban,h. nem lehet "olyan" gond.Neked végülis mi volt a problémád?Terhesség?
2008. szept. 11. 21:20
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem általában 35 napos ciklusaim vannak...a múlt hónapban állandóan stresszeltem magam, sokat idegeskedtem, és a hozzád hasonlóan majdnem vége lett a kapcsolatomnak (egy éves kapcs.) szóval mindennap sirtam, kivoltam akadva, és több mint 5 napot késett a szokásos késés mellé. amúgy hozzád hasonlóan legnagyobb félelmem nekem is a teherbeesés...próbálj higgadtan gondolkodni, hogy biztosan nincsen gond, hiszen ez és ez volt...engem mindig megnyugtat a barátom. remélem nem lesz gond:) szoritok Üdv
2008. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ja és hozzáteszem, mindig van folyásom nekem is...
2008. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem kell félned...Ha tényleg rendesen védekeztek, odafigyeltek és még a végén is leellenőrzitek, tuti nem lehet baj...A stressz miatt késhet! Úgyhogy hagyd abba a nyavajgást, mert akor pláne nem fog megjönni időben, mert csak még jobban idegesíted magad és ez egy ördögi kör...

A folyáshoz hozzászólva sztem jelezheti a menstruáció megjövetelét is. Nekem is sokáig nem volt, aztán egyszer csak hirtelen egy ideje ez jelzi, hogy meg fog jönni! Viszont gondold át: ha viszket esetleg vagy ég, akkor viszont gomba, amitől nem kell megijedni, mert egy kis Canesten kúp csodákra képes, ráadásul amúgy a nőgyógyász sem harap át keresztbe...:) Szerintem...

Ha sokáig nem jön meg, akkor viszont irány a doki, de előtte mindenképp csinálj tesztet, legalább megnyugszol!

ne aggódj!

Fel a fejjel!

2008. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék egy tesztet, ennyi késésnél kimutatná, ha terhes vagy! De szerintem csak azért késik neked, mert nagyon stresszes időszakod volt. De ha látod a negatív tesztet, kicsit meg fogsz nyugodni, nálam ez bejött. Nem kell gyógyszertárba menni, elég ha drogériába mész, ott is többféle teszt van! Ha nem sok a folyás, és nem is büdös, nem viszket, ég, akkor semmi baj. Én viszont azt mondom, hogy ha emiatt mégis félnél, inkább dokihoz menj, lehet ő is csak Canestent javasol, de biztosabb, ha ő mondja, mintha csak úgy veszeget ilyesmit az ember!
2008. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem:) Negatív lett a teszt! Utána nem sokkal meg is jött! Azért írtam, h menj el és vegyél egy tesztet, h megnyugodj! Azért majd írd meg mi a szitu:)
2008. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!