Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezeltétek a visszatérő...

Hogyan kezeltétek a visszatérő hüvelyi fertőzéseteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly, pont egy éve cserediák programban hüvelygombám lett külföldön. Sajnos csak canesten kombit alkalmaztam.A tüneteim megszűntek, de 3 hónap múlva, egy antibiotikumos kúra után ismét előjött a gombám. Ekkor szintén ugyanezt a

gyógyszert használtam. 1 hónappal ezelőtt elmentem az évenkénti nőgyógyászati szűrővizsgálatra, ahol az orvos bakteriális fertőzést állapított meg (kenetet tenyésztés és cytológiai vizsgálat céljából sem vett...), felírt 2 doboz Gyno Pevarylt. 2 hét múlva a panaszaim ismét jelentkeztek, elmentem egy másik orvoshoz. Ő sem vett kenetet, hanem felírt 2 doboz Gynoxint meg 2 szem tablettát, amiből az egyiket a páromnak kellett bevenni. Most bízom benne, hogy ez használni fog. A kezelés után Lactofeel regenerálót fogok használni, plusz kimostam az összes fehérneműnket, törölközőnket magas hőfokon , kerülöm a cukros ételeket, igyekszem minél egészségesebben táplálkozni. Hallottam a grapefruit mag kivonatról is, azt is kipróbálom, ha bolthoz jutok. Szerintetek mit tegyek még, hogy ne jöjjön elő a nyavaya megibt? Egy biztos! Mihelyst megtehetem magán nőgyógyászt keresek.



2015. okt. 24. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Azt hogy nem fekszel össze mindenféle mosdatlan koszparaszttal.
2015. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 éves stabil, monogám kapcsolatom van. Neked pedig úgy látom túl szegény a látóköröd e téren. További szép napot.
2015. okt. 24. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a pasidnak hogy rendesen mossa meg ott is.
2015. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én páromtól hidd el, a világon nincs higiénikusabb...de most már a te hozzászólásodból és tanácsaidból elég lesz.
2015. okt. 24. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom és már évek óta elkísér. Fogamz gátló tabl abbahagyása után úgy egy évre eltűnt de aztán visszatért. Most kisbabát várok, a hormonok eleve növelik a pH-t és emiatt még könnyebben kialakul. Mivel veszélyeztetett vagyok, már fél éve nem voltam a férjemmel, és ennek ellenére neki minden előzmény nélkül be szokott gyulladni a makkja, pedig eügyben dolgzunk, tudjuk mi az a higiéné és hogyan kell helyesen mosakodni. A nemibeteg gondozóban kivizsgáltak minket és azt mondták teljesen negatívak az eredmények, szóval van egy ilyen hajlam, éljek vele együtt...Mit mondjak marha boldogok voltunk. Most elterveztük hogy felkeresünk majd olyan nőgyógy magánrendelőt ahol benne van a profilban a krónikus hgomba fertőzés kezelése. Ilyenről hallott bárki, ti jártatok már ilyenen? Más bligokon már olyat is olvastam hogy valaki fél évig belsőleges tablettát vagy épp injekciókúrát kapott erre..

Egyébként kérdésedre válaszolva a canestennek vannak nagyobb hatóanyagtartalmú kúpjai, én azokat szoktam használni, és amíg nem voltam kismama a colpo-cleaner irrigátort használtam (fertőzés esetén van jódos pezsgtabletta hozzá, ha nincs gond szintentartásként tejsavas pezsg tabi van hozzá), de ugyanilyen az aquatus márkájú irrigátor is. És jót tesz ha nagyon minimálra csökkented a cukor-Chidrát bevitelt a táplálkozásban, amiatt igen jól szaporodik a gomba, viszont a natúr joghurt meg nagyon jótékony, abból sokat kell fogyasztani.

2015. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Protexin gynophilus nevű probiotikumos hüvelykapszula is megér egy próbát, DM és Müllerbe szoktak árulni, 14 db-os kb 3000 Ft körül van.
2015. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is eüs vagyok, mindenben képben vagyok és mégis..:( 18-án megyek magánorvoshoz, remélem lesz javulás :/ Candida diéta lesz a vége, úgy érzem...
2015. nov. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!