Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves koromig biztos, hogy...

TarodyL kérdése:

17 éves koromig biztos, hogy meg fog jönni az első mensim?

Figyelt kérdés
Minden elöjelem meg van, fáradékonyabb vagyok, az alhasam gyakran szokott görcsölni és sok a váladékom is. Az pedig ilyen fehéres-sárgás vagy átlátszó. 15 vagyok januárban leszek 16. Anyukámnak 15 évesen jött meg. Tudom hogy nem lehet megjósolni, de 17 éves koromig meg fog jönni? Ja majd' elfelejtettem. Volt a bugyimban ilyen pecsét vérzés vagy hogy is kell mondani. Ez több alkalommal volt.

2015. okt. 26. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában megjön, akinek meg nem, az meg orvoshoz fordul, kivizsgálják és segítenek benne, hogy megjöjjön.

A barnázás pedig egy fajta vérzés, az is már a menzeszhez tartozik, viszont nyugi, semmivel nem vagy elkésve!:)

2015. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. okt. 26. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok:)
2015. okt. 26. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
17 éves korig kellene megjönnie, de 18 éves korig még elfogadható. Nekem 17 évesen jött meg.
2015. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!