Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nagyon fáj tampont...

Lányok! Nagyon fáj tampont használni? Melyik a jobb a francia vagy a tanga? 16/L

Figyelt kérdés
Még sose használtam csak eü.betétet vagy tisztaságit.Anyukám szerint használjak inkább azt mert jobb..meg hogy miért nem hordok tangát..mert amilyet hordok az dedós.szerintetek?
2015. okt. 27. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A jól felhelyezett tampon egyáltalán nem érezhető és szinte mindenkinek jó legalább a mini (extrém esetben nem tud valaki semmilyet sem használni, mert olyan az anatómiája).


Szerintem 16 évesen Te döntsd el, hogy milyen fehérneműt hordasz, ne édesanyád. Nagyon sok nőben soha életében nem merül fel a tanga, én sem hordtam s nem is fogom soha. Nem tűnik kényelmesnek, ha pedig valaki szerint "kiábrándító a bugyivonal" (egyszer régen egy fórumon írta valaki), az nagy ívben nem érdekel :D

2015. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Fura anyukád van vagy pedig kamu.


A tampon akkor lehet fájdalmas, ha szűk vagy odalent.

A tanga pedig nőgyógyászatilag nem ajánlott, kedvez a fertőzéseknek.

2015. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyiket sem szeretném hordani..de ő is tesóm is,ilyenkor már azt hordta(tanga) a tampont meg félek hogy fel sértenék valamit..
2015. okt. 27. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmi köze a kellemetlen felhelyezésnek a hüvely tágasságához. Két esetben lehet kellemetlen a felhelyezés, ha túl száraz a hüvely, vagy ha nem jó a technika. Utóbbit gyakorolni kell, ki kell tapasztalni. Előbbi miatt meg érdemes erősebb vérzésű napon próbálkozni először.
2015. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem se tampont, se tangát nem használj.

Teljesen hülye találmány mindkettő.

[link]

[link]

2015. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként nem dedós a normális bugyi sem...

A párom például a franciát szereti rajtam a legjobban.

2015. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szűz voltam úgy kellett a minitampont is felkínlódni, szóval úgy nem volt kellemes. Most már gond nélkül felcsúszik, nem fáj kicsit sem.

Én a franciabugyit jobban szeretem.

2015. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) kiprobaltam mar 1x.borzalmas ahogy bevag..
2015. okt. 27. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A francia és a sima bugyi jó, én tangát nem használok.

Tempónál próbálkozz a minivel, amikor erősebb a vérzésed. Ne fel, hanem kicsit hártafelé told. De a dobozában van papír, azon is le van írva. :) Én mindenképpen ajánlom, sokkal jobb érzés, mint a betét.

19L

2015. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A fiúk azt szeretik,nem? Az ő kedvükért sem vennétek tangát?
2015. okt. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!