Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, általános orvosi...

Lányok, általános orvosi vizsgálatra tanga vagy francia bugyi?

Figyelt kérdés
ha már sejtitek vagy tudjátok előre, hogy le kell venni a nadrágot is...
2013. márc. 28. 20:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem francia....ha nem szeretnéd ,hogy belekössenek a tangába..., mert az orvosoknak nem nagyon szokott bejönni ...:)
2013. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért, mi a baj a tangával?
2013. márc. 28. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem túl egészséges a tanga ezért jobb ha rendes bugyi van rajtad,meg legalább nem lát túl sokat belőled,férfi orvost is kifoghatsz akár.Amúgy ha valami a vizsgálat meneténél nem tetszene állj ki magadért és szóljatok érte,mert sokszor hallani,hogy csopotosan akarnak vizsgálni,más szeme láttára,vagy a bugyiba is be akar nézni az orvos,lehúzatni és szeméremajakat megnézni,erről is írtak páran,erre sem kötelezhetnek,mivel akik írták nem tudták hogy nem kötelezhetik erre így pórul jártak,esetleg mellet meg akarná nézni,ez sem kötelező.De nem kötelezhetnek hogy egy száll alsóneműbe kelljen várakoznotok hosszú percekig a váróba.Ha valami nem tetszene akkor emeld fel a hangod,vagy szólj az ofődnek,valamelyik tanárodnak.
2013. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

"A szűrővizsgálatokról szóló 51.(1997. (XII: 18) NM. r. 3.§ (6) lehetőséget ad arra, hogy a

tanuló, aki ragaszkodik vizsgálatának a háziorvosa általi elvégzéséhez, mentesüljön az

iskolában végzett vizsgálat alól, amennyiben annak elvégzéséről háziorvosától igazolást

hoz.3

Tehát azok az orvos kollégák, akik ragaszkodnak a levetkőztetett állapotban történő

vizsgálathoz, csak a szakmájuk szabályait követik, hiszen csak így lehet felismerni a

mozgásszervi rendellenességeket, a bőr egyre gyakoribb melanóma gyanús elváltozásait, a

külső nemiszervek fejődési rendellenességeit, a visszamaradt herét, amely meddőséghez

vezethet. Az iskolai szűrésekről szóló adatok még mindig jeleznek számos olyan problémát,

amelyet kisgyermek/óvodás korban kellett volna felismerni. A tanulók megtanítása a mellek

önvizsgálatára és a herék tapintására nagyon fontos népegészségügyi feladat. Természetesn

nem mindegy, hogy mindez hogyan valósul meg"

2013. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék fel tangát, nem a seggemet megyek mutogatni a dokinak. :P
2013. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

A linket olvasd végig 4. oldal alatt szerepel ha a fiatal nem akar levetkőzni,próbálják meggyőzni a vizsgálat fontosságáról,ha nem sikerül akkor vagy papírt kell hozznia hogy a háziorvosa elvégeztek,tehát a háziorvossal aláíratani,vagy aláíratják a diákkal hogy a vizsgálathoz nem járult hozzá.


5. oldal alatt kiscsoportos vizsgálatnál csak a szeméremérzetet nem sértő vizsgálatot szabadna elvégezni,magasság,súly stb.

2013. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet, hogy én vagyok sötét és csak én nem értem, de most hogy jönnek már megint ide a pedofil/perverz orvosok, akiktől a betegjogoknak köszönhetően megmenekül a kérdező?
2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__41611..


Ebben megtalálod a linket amire céloztam 2. oldalon.

2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy milyen bugyi van rajtad, hiszen nem fehérnemű divatbemutatóra mész, hanem orvosi vizsgálatra.
2013. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem mindegy milyen bugyiban mész, mert a tangára biztos, hogy megjegyzést fognak tenni, mert valóban egészségtelen.
2013. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!