Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj csíp viszket és habzik....

Helguska kérdése:

Fáj csíp viszket és habzik. Mit kezdhetek vele?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, viszket csíp ha pisilek folyásom is van.Ha lefekszünk a párommal habozni is szokott aktus közbenn. Nem tudom mitől lehet nagyon megilyedtem. Sajnos a nődokim csak jövö hét kedden rendel addig mit tudok vele kezdeni? Hallottam olyat is hogy ilyen hüvelyi lötyit kell venni és utána fertőtleníteni. Szerintetek mit tudok vele csinálni?

18/L


2015. okt. 28. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Canestein kombit próbáld ki addig, párodat is kezelni kellene majd, mert visszakapod a fertőzést.
2015. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla hogy neki lenne valamilye is. Ma megyek délután patikába. Ez a Canesten vény nélküli? Ugy tudom hogy lehet ilyen hüvely öblítöt is venni. Az is jó rá?
2015. okt. 28. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A párodat azért kell kezelni, mert lehet neki nem lesz semmi tünete,de ha megint együtt lesztek akkor ha ki is gyógyultál akkor is vissza fogy fertőzni
2015. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ha haza jön beszelni fogok vele
2015. okt. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!