Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, ti mikortol irjatok...

Csajok, ti mikortol irjatok be a naptarba, hogy megjott?

Figyelt kérdés
Havonta... Amikor elkezd barnazni es igy megy el 1-2 nap vagy mikor mar piros es "rendesen" megjon? Mert nekem nehezen indul be, ugy ahogy irtam.
2015. okt. 29. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A barnát én x-szel jelöltem, a pirosat karikáztam és az első piros napot vettem a ciklus első napjának. Ha babát akarsz majd, érdemes nézetni egy progeszteron szintet, a több napos barnázás utalhat progi elégtelenségre, ami nem jó babásodáshoz.


27+6 hkm

2015. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy a barnázástól írod-e, vagy sem, a lényeg, hogy mindig ugyanattól vezesd. Ha akarod. Én sosem szoktam írni. Nem nehéz megjegyezni.
2015. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi!


#1 neked hogy szokott? Bocsi, nem akarok annyira belemenni a reszletekbe, csak arra lennek kivancsi, hogy tudod mikor kell megjonnie, pontosan meg is jon es elso napjan pl. Delelott barna delutanra mar voros, kvazi rendesen megjott... Nalam tegnap kelett megjonnie reggeltol estig alig volt valami barna, ma reggelre mar pici voros...


Bocsi ha valakinek tul sok ez az info, de kivancsi vagyok...

2015. okt. 29. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nőgyógyász azt mondta, hogy már a barnázás is vérzésnek számít, hiszen az is vérből van, csak megalvad. Viszont hormonális problémákra utal, ha mensi előtt barnázol.
2015. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a rendes vérzést jelölöm. A barnázást nem. Bár nekem előtte az nem is nagyon szokott lenni.
2015. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na akkor nekem van valami problamam. Elmegyek nodokihoz, koszi a valaszokat!
2015. okt. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!