Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok. Mar lassan 2...

Szöszkebaba kérdése:

19 éves vagyok. Mar lassan 2 honapja nem jott meg.3 tesztet csinaltam mimd negativ attol félek nem-e méhen kívüli mivel a teszt sem mutatja. A tünetek megvannak. Ha van ötlet irjatok. (A hasam is nagy. Mindenki azt mondja hogy kigömbölyödtem!?

Figyelt kérdés
Most augusztus 6. -án rendesen meg volt a mensim tizedikéig. Szeptemberben 7. -én mejött de csak egy napig tartott. Most októberben egyáltalán nem jött meg vagy legalábbis már egy hetet késik. Elég sűrűn ( 2naponta) begörcsölök de nem tart egy percig sem viszont olyan fájdalommal jár hogy a könnyem kicsordul. A melleim feszülnek a bimbóm körül ég és viszket. Az orvos nem.küld el uhra sem a háziorvostol kertem beutalót jövöhéten megyek. orvos nem mondott semmit es nem észlet babát, mint ahogy az előző terhességemnél sem.(tavaly volt)
2015. okt. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
19... Előző terhesség... Hm. Nah ha a doki nem tudott mit mondani mi sem. Vagy vagy.
2015. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Êrtem hát köszi sajnos ezzel sem lettem előrébb csak már félek, remélem nincs nagy baj. :(
2015. okt. 14. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk egy másik nődoki nem ártana, mert innen gyk-ról nehéz kitalálni hogy terhes vagy-e.
2015. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a neved minden esetre elég árulkodó...."Szöszkebaba"

itt senki nem látnok, hogy kilométerekről megmondja mi zajlik le benned.

szintén vagy-vagy.

2015. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szandra vagyok borsodban lakom, első szerelem a babát ha van es egeszseges meg szeretnénk tartani. A szöszkebabábol mi az árulkodo?
2015. okt. 14. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gyanús, hogy terhes vagy, akkor keress már egy normális nőgyógyászt, mert ha egészséges gyereket szeretnétek, akkor így a 2-3 hónap környékén illene már néhány vizsgálatot megcsináltatni. Abortusz csak 12 hétig lehet! Mondjuk számomra elgondolkodtató, hogy a dokid nem észlelt semmit. Mi alapján nem észleli? Ezt csak uh-val lehet kimutatni, vagy vérvétellel, ha terhes vagy. Ő sem látnok, hogy megmondja terhes vagy-e vagy sem. A menstruáció egyébként nem mindig ugyanolyan lefolyású, de ha megváltozik az betegséget is jelezhet, nemcsak terhességet (igazából terhességet nagyon ritkán jelez, mert olyankor a legtöbb esetben teljesen kimarad a menzesz). Az, hogy késett most pár napot, szerintem bőven belefér. A helyedben inkább petefészek cisztára, vagy hasonlóra gyanakodnék és nem terhességre, az szokott ilyen erősebb görcsöket okozni.
2015. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!