Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik a nőgyógyászati...

Hogy zajlik a nőgyógyászati vizsgálat? Minden részletet írjatok le kérlek. És fáj? Mit fogok érzek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2015. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Semmi kulonos amugy. De en amikor utoljara voltam,nekem furcsa volt kicsit a nogyogyasz. 40es pasi volt,es dicsergette az alakomat... Kellemetlen volt az egesz helyzet,ha nincs problemamazota inkabb el sem megyek.
2015. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sztk, vagy magánorvosnál?
2015. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

sztem ez már az ezredik ilyen kérdés

nem fáj csak kellemetlen felülni arra a székre szétterpesztett lábakkal ráadásul sokszor az asszisztens is bejön közben szóval akkor 2 ember lát téged úgy már az szerintem megalázó de maga a rutin vizsgálat nem fájdalmas szerintem

szoknyába menj akkor nem kell levenni csak felhajtod az úgy kevésbé gáz mint alulról pucéran bevonulni a rendelőbe

:D

és szerintem nőhöz menj én megbántam h férfihoz mentem legelsőre,de csak ő volt a közelben

2015. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

mármint a vetkőzőből átmenni a vizsgálóba.:) elírtam 4. vagyok

nem kell tőle félni, inkább ez mint valami csúnya betegség. csak kellemetlen kicsit

2015. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"nem fáj csak kellemetlen felülni arra a székre szétterpesztett lábakkal ráadásul"


Nagyot nevettem a megfogalmazáson...

2015. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Fájdalmat általában nem okoz a vizsgálat, csak lelkileg gáz.

Mindenképpen női orvost keress első alkalommal!

2015. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Ne hallgass azokra, akik mindenképpen női orvost javasolnak! Ahhoz az orvoshoz menj, akit barátnőid, ismerőseid ajánlanak, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő. Nem az orvos nemétől függ, hogy megértő, empatikus vagy jó szakember.
2015. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

De bizony attól is függ, mint ahogy az anyának itélik váláskor a gyereket (hacsak nincs kizáró ok) automatikusan és nem az apának. Pedig ő is szereti egészen biztosan, de alapból a nő empatikus képessége nagyobb.

És arról ne is beszéljünk hogy az egyik át tudja érezni minden nyűgét, baját a női létnek, a másik honnan tudná? Férfiak ritkán menstruálnak, igaz?

2015. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Aha, kedves utolsó. Magyarázd el akkor ezt annak a női nőgyógyásznak, aki néhány éve ritka tahó módon viselkedett velem. Hát ő sok minden volt csak nem empatikus és megértő, hiába menstruál minden hónapban ő is.
2015. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!