Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüz lánynak hüvelyi ultrahang...

Szüz lánynak hüvelyi ultrahang után miért fáj nagyon a hasa és vérzik?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%
Nagy b.rom orvost találtál magadnak, az biztos.
2015. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy hüvelyi ultrahangtól nem szabadna sem a hasadnak fájni, sem vérezni. Valószínűleg ezt valami más okozza akkor. Egyébként nem tudom, sokan honnan szedik ezt a "szüzeknek nem csinálnak hüvelyi ultrahangot", mert nekem is egy hónapja csinált a nőgyógyászom és még szűz vagyok (mondjuk indokolt volt, PCO gyanú miatt és sajnos az is, mint kideült) és az ég világon semmi bajom nem lett, még csak nem is fájt. Pedig én aztán szűk vagyok, azt hittem meg sem fog tudni vizsgálni hüvelyi úton. Mondjuk attól én is féltem, hogy átszakítja a szűzhártyámat, de amikor oda kerültem, azt mondtam, inkább "nyírja ki" vele, semmint valami daganatom legyen vagy ne lehessen gyerekem 10 év múlva. Nem is értem, miért van túlmisztifikálva, hogy megvan vagy nincs meg, hacsak nem valami idióta "szűzvadász" pasival hoz össze a sors, akinek egy jelentéktelen kis hártya határozza meg egy nő értékét...
2015. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!