Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 héttel aktus után az ultraha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 héttel aktus után az ultrahang ki mutatja a lehetséges terhességet?

Figyelt kérdés
4 hete voltam együtt barátommal. A vérzésem jelentkezett, de nagyon minimálisan, és elmentem nőgyógyászhoz. csinált egy ultrahangos vizsgálatot. Ami azt mutatta hogy nincsen baba. Ez hány százalékban leeht meg bízható adat?
2010. okt. 25. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Anyám borogass...
2010. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most ezt nem poénból kérdeztem -.-" hanem komolyan...
2010. okt. 25. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor sorolom.

Védekeztél? Ha nem, akkor eztán tedd meg.

Menstruáltál? Akkor nemigen vagy terhes.

Csináltál tesztet? Ha igen és negatív, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.

Elmentél ultrahangra negatív teszttel? Mert az vicces tekintve, hogy egy kémiai teszt hetekkel előbb jelzi a terhességet mint az ultrahang. Az ultrahangon a legjobb diagnoszták kb az ötödik héten tudnak biztosat mondani.

2010. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a felsorolást...

védekeztünk, csak el szakadt az óvszer, ezért mentem el nőgyógyászhoz. jah, és amugy meg keresztanyám a 2. gyerekével terhes úgyí, hogy meg van neki a menstruációja... szoval gondolom most már érted miért tettem fel ezt a "hülye" kérdést.... azért kössz a választ

2010. okt. 25. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Csinálj egy terhességi tesztet, az már kimutatja, ha valóban terhes vagy.

Ha pedig nem szeretnél gyereket és kiszakad az óvszer, akkor máskor menj el 72 órás tabiért.

2010. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimutatja.
2010. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!